Lenovo Moto Z 3G 4.5G internet ayarları

Lenovo Moto Z 4.5G ve 3G şebeke modu Turkcell Vodafone Türk Telekom internet ayarları nasıl yapılır? Android telefonda APN MMS internet ayarları resimli anlatım.

Lenovo Moto Z 3G 4.5G internet ayarları
müşteri hizmetleri

Lenovo markası genellikle dizüstü ve masaüstü PC üretimi yapan bir firmadır. Fakat büyüyen mobil sektörü Lenovo firmasınında bu sektöre girmesine sebep olmuştur. Akıllı telefon üretimine başlayan Lenono firmasına ait Moto Z modeline ait internet ayarlarını paylaşacağız. 

Lenovo Moto Z modelinde cep telefonunuza ait internet paketlerini kullanabilmeniz için aşağıdaki resimli adımları takip ediniz.

Lenovo Moto Z 4.5G ve 3G internet ayarları

Lenovo Moto Z modelinde ilk olarak uygulamalar bölümüne giriş yapınız. Bunun için yapmanız gereken anasayfada yer alan ve noktalar şeklinde simgesi bulunan simgeye tıklayınız.

Lenovo Moto Z 4.5G ve 3G internet ayarları

Uygulamalar içerisinden "Ayarlar" kısmına giriş yapınız. Bunun için sağ üst köşede yer alan çark şekli bulunan simgeye tıklayınız.

Lenovo Moto Z 3G internet ayarları

Ayarlar bölümünde bir çok ayar karşınıza gelecektir. Buradan "kablosuz ve ağlar" başlığı altında yer alan telefonunuzadaki bağlantı ayarlarını yapabildiğiniz diğer yazısına tıklayınız.

Lenovo Moto Z 4.5G internet ayarları

Bu bölümde bir çok bağlantı türü karşınıza gelecektir. Buradan mobil verilerinizi kullanabileceğiniz "Hücresel ağlar" yazısına tıklayınız.

Lenovo Moto Z turkcell internet ayarları

Hücresel ağ ayarları başlığı altında bir çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden APN'leri görebileceğiniz "Erişim noktası adları" yazısına tıklayınız.

Lenovo Moto Z vodafone internet ayarları

APN'ler başlığı altında telefonunuzda yüklü olan bütün APN'leri görebilirsiniz. Bu ekranda eğer hattınıza ait APN bulunmuyorsa sağ üst köşede yer alan "artı" işaretine tıklayınız.

Lenovo Moto Z Türk Telekom internet ayarları

Açılan ekranın adı erişim noktası düzenle olacaktır. Bu ekranda ise Ad: Bu bölüme kullandığınız operatörü yazınız öenek Turkcell APN: Bu yerede internet yazınız. Diğer bölümleri ise boş bırakınız.

Lenovo Moto internet ayarları

Son adım olarak ise yapmış olduğunuz işlemlerin APN'lerin aktif olabilmesi için kaydediniz. Sağ üst köşede yer alan kaydet tuşuna basınız.

Lenovo Moto Z otomatik internet ayarları

Android internet ayarları nasıl yapılır?

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 22:08
müşteri hizmetleri