Nokia 1 fiyatı Android Go görüntüsü

Nokia firmasının en uygun fiyatlı telefon modeli olan Nokia 1 modelinin görüntüleri internete düştü. İşte bu yeni modelin görüntüleri ve telefon hakkında detaylar...

Nokia 1 fiyatı Android Go görüntüsü
müşteri hizmetleri

Nokia firması 2018 yılında bir çok telefon modeli ile karşımıza çıkacak. Firma HDM Global tarafından alınmasıyla birlikte ardı ardına yeni modelleri piyasaya sürmeye başladı. Bir çok segmentte telefon piyasaya süren şirket şimdide ilk seviye modeli olacak olan ve en uygun fiyata satacağı Nokia 1 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Nokia 1 Android Go akıllı telefon görüntüsü

Nokia 1 fiyatı Android Go görüntüsü

Nokia 1 fiyatı? Nokia 1 Android Go telefon modeline ait iddia edilen bir görüntü internette yayınlandı. Bu çıkacak modelin HMD serisinden olacağı  ve fiyatının 95 dolar ve ya 80 euro civarında olacağı tahmin ediliyor. Bu fiyat aralığında şuan piyasada yer alan en uygun telefon modeli olarak Nokia 1 görünmektedir.

HDM Global firması Mart ayında bu yeni modeli kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor. Peki bu kadar uygun bir fiyatı olan bir modelde ne gibi teknik özellikler bulunmaktadır?

Nokia 1 özellikleri

Nokia 1 modeline ait bilgiler şuan netleşmedi. Fakat sızan bilgiler ile ekran olarak bu modelde 720p IPS kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca 1 GB ram kapasitesi olan modelin 8 GB dahili depolama alnı bulunmaktadır. Kasa olarak ise Nokia 1 modeli plastik değil metal bir çerçeveye sahip olacak. Bu modelin en önemli özelliği ise ram ve işlemci kapasitesi düşük modeller için tasarlanan Android Go işletim sisteminin kullanılmasıdır.  

Android Go işletim sistemi 512 MB ve 1 GB ram kapasiteli telefonlar sorunsuz olarak çalışmaktadır. Gelen görüntülere bakıldığında ise bu modelin farklı bir tasarımı olduğu görünmektedir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 11:49
müşteri hizmetleri