Note 7 modem olarak nasıl kullanılır?

banner186

Note 7 modem olarak nasıl kullanılır? Galaxy Note 7 internet paylaşımı nasıl yapılır? Note 7 hotspot internet paylaşımı nasıl etkinleştirilir? Note 7 Hotspot

Note 7 modem olarak nasıl kullanılır?
Savaş Taşcıoğlu 03 Eylül 2016 Cumartesi 14:05

banner192
Note 7 modem olarak nasıl kullanılır? Galaxy Note 7 internet paylaşımı nasıl yapılır? Note 7 hotspot internet paylaşımı nasıl etkinleştirilir? Note 7 Hotspot paylaşımı nasıl yapılır? Mobil erişim noktası nasıl etkinleştirilir?

Galaxy Note 7 üzerinden internetinizi paylaşıma açarak diğer cihazlarınızdan internet erişimi sağlayabilirsiniz. Galaxy Note 7 internet paylaşımı.nasıl yapılır? detaylar haberimizde.
 

Galaxy Note 7 taşınabilir erişim noktası nasıl etkinleştirilir? 

Samsung'un son amiral gemisi olarak tanıttığı ve ülkemizde de kısa zamanda birçok kullanıcıyla tanıştırdığı Galaxy Note 7 serisinin teknik ayarlarını nasıl yapılır? detayları ile birlikte sizlere sunmaya devame diyoruz. 

Galaxy Note 7 taşınabilir Hotspot ayarlarını yapılandırmak için cihazın ayarlarını yapılandırarak bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Telefonunuzu bir modem olarak kullanarak diğer cihazlarınızdan sıkıntısız bir internet erişimi sağlamak mümkün. 

Ülkemizde 4.5G kullanım oranı da her geçen gün artmasından dolayı artık bir çok kullanıcı Adsl veya Vdsl kullanımını bırakmaya başladı. 4.5G hızında istediği yerden internet erişimi sağlayabilirken Adsl firmalarında fazladan ücret ödemenin bir anlamı kalmıyor doğal olarak. 

Galaxy Note 7 telefonunuzu modem olarak kullanmak için aşağıdaki adımları takip ediniz. 

Öncelikle Uygulamalar>Ayarlar>Bağlantılar adımlarını takip edelim. 

Mobil erişim noktası ve İnternet paylaşımı>Mobil erişim noktası> kapalı butonunu etkinleştirelim. 

Sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunarak mobil erişim noktasını yapılandır seçeneğine dokunuyoruz. Ardından bir kablosuz ağ adı ve şifresi belirleyerek kaydet demeniz yeterli. Daha sonra diğer cihazlardan kablosuz olarak bağlantı kurabilirsiniz. 
 
Note 7 taşınabilir hotspotGalaxy Note 7 modem olarak kullanma
Note 7 internet paylaşımı

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×