Samsung account hesabı nasıl açılır doğrulama e-postası gelmiyor!

banner186

Samsung account hesabı nasıl açılır? Samsung account doğrulama e-postası gelmiyor. Samsung account hesabı nasıl açılır? Samsung account hesabı açarken hata alıyorum. Samsung account nasıl doğrulanır?

Samsung account hesabı nasıl açılır doğrulama e-postası gelmiyor!
Müşteri Hizmetleri 12 Ekim 2016 Çarşamba 12:21

banner192

Samsung account hesabı nasıl açılır? Samsung account doğrulama e-postası gelmiyor. Samsung account açma sorunu hatası. Samsung account nasıl açılır? Samsung account hesabı açamıyorum. Samsung account doğrulama e-postası neden gelmiyor? Samsung account şifre sıfırlama nasıl yapılır? Samsung account e-posta hesabını değiştirme.


Samsung account hesabı nasıl açılır


Samsung account, Samsung hizmetlerini kullanmanız için gerekli bir abonelik hizmetidir. Bazı kullanıcılar ne işe yaradığını bilmezken bazıları da bu hesabı açarken sorunla karşılaşır. Aşağıda resimli olarak Samsung account hesap açma, doğrulama e-posta gelmeme ve yanlık e-posta yazma sorununa yer yerdik.

Cep telefondan veya bilgisayardan account.samsung.com adresine giriniz. Sağ üst tarafta yer alan "Kaydol" seçeneğine tıklayınız. 

Samsung account hesabı nasıl açılır doğrulama e-postası gelmiyor!


Samsung account hesabı nasıl açılır

Samsung account hesabı şifre sıfırlama


Samsung account hesabını kullanabilmeniz için bir e-posta hesabı yazınız. Yazacağınız e-posta hesabına erişiminizin olması gerekiyor. Samsung tarafından bir doğrulama e-postası gönderilecek. 


Samsung account hesabı açarken yazdığınız e-posta ve şifreyi kontrol ediniz. Eğer yanlış bir e-posta adresi yazdıysanız, aşağıdaki ekranda gördüğünüz gibi "Hatalı bir e-posta adresş girmeniz halinde buraya tıklayınız." seçeneğini kullanabilirsiniz.

 


Samsung account hesabı nasıl açılır doğrulama e-postası gelmiyor!


Samsung account doğrulama e-postası gelmiyorsa aşağıdaki ekranda "Bir doğrulama e-postası almadıysanız, lütfen tekrar gönder' e tıklayın." seçeneğini kullanınız. Bu sayfayı kapattıysanız, anasayfadan "Oturum Aç" seçeneğine tıklayarak e-posta ve şifrenizi yazıp giriş yapınız. Bu adımla tekrar aşağıdaki adıma ulaşacaksınız.

 

Samsung account e-posta hesabını değiştirme nasıl yapılır?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Sıay - 3 hafta önce
Kod nereye geliyor acaba