Samsung Account şifremi unuttum Samsung Account sıfırlama

facebook müşteri hizmetleri

Samsung account şifremi unuttum şifre sıfırlama nasıl yapılır? Samsung account hesabım kilitlendi. Android Gmail şifremi unuttum. Samsung account şifre kırma programı var mı?

Samsung Account şifremi unuttum Samsung Account sıfırlama
02 Ekim 2016 Pazar 17:31

banner192

Samsung account şifremi unuttum ne yapmalıyım? Samsung Account sıfırlama adımları. Samsung hesap kilidi açma seçenekleri. Samsung account email e-posta adresi değiştirme. E-posta şifremi unuttum.

Samsung account resmi sitesinden şifre sıfırlamasını yapabilirsiniz. Bu seçeneğe "E-posta adresinizi veya şifrenizi mi unuttunuz?" yazısından yapabilirsiniz. Bağlantıyı tıkaldıktan sonra "Şifreyi bul" / "E-posta" / "Güvenlik Kodu" bölümlerini doldurunuz. Sonra "Onayla" seçeneğine dokununuz.  Sonrasında e-posta hesabınıza şifre değiştirme mesajı gönderilecektir. Detaylar aşağıda yer almaktadır.


Samsung account şifremi unuttum Samsung account sıfırlama videosuSamsung account kullanıcı adım nedir?

Samsung account şifremi unuttum. Ne olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Samsung account e-posta doğrulaması e-posta doğrulaması nedir?

Birden fazla Samsung account için kaydolabilir miyim?

Samsung account gelmiş bir doğrulama mesajı bulamıyorum.

Samsung account doğrulama e-posta mesajını tekrar almak istiyorum.

Samsung account kaydol e-posta adresime neden ihtiyacınız var?


Samsung account kullanıcı adı hesabı açarken kullandığınız e-posta adresidir. Samsung hesapları, kayıt işlemlerinde hileli şekilde başkasının mail hesabının kullanılmasını önlemek için kullanılan 'e-posta doğrulaması' güvenliğidir.

Samsung account kaydı yaptığınızda, size daha sonra doğrulama e-postası gönderilecektir. Gelen mail' de Samsung account hesabını doğrulamanız için gelen e-posta da yer alan doğrulama link adresini tıklamanız gerekiyor.

Samsung Account şifremi unuttum Samsung Account sıfırlama

Samsung Account şifremi unuttum Samsung Account sıfırlama


Samsung account şifre sıfırlama nasıl yapılır?


Mobil cihazlardan veya bilgisayardan account.samsung.com resmi adresine giriniz. "Oturum Aç" seçeneğini tıklayınız. Açılan yerden "Kimliğinizi veya şifrenizi mi unuttunuz?" seçeneğine tıklayınız. Sonra hesap açarken kullandığınız e-posta adresinizi yazıp şifre sıfırlama adımlarınız yapınız.

Samsung account hesabınızı açarken kullandığınız e-posta hesabınızın şifresini hatırlamıyorsanız, şifremi unuttum seçeneğini işinizi görmüyorsa, aşağıda ilişkili haberler kısmında "Samsung Account şifre kırma açma Account bypass nedir" haberimizi inceleyebilirsiniz.  

Samsung Account destek almak için iletişim önerilen destek hattı!

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
cemil - 4 ay önce
Samsung hesabımı ve şifre mi unuttum
Avatar
Mekan - 4 ay önce
Ben sifremi bulamiyorum
Avatar
muhamed - 2 ay önce
oyunindirim