Samsung çift ekranlı katlanabilir telefon üretecek

Samsung firması akıllı telefon sektöründe yeni bir ürün çıkarmak için çalışmalara başladı. Gelen haberlere göre firmanın ilk katlanabilir çift ekranlı telefonu üreteceği yönünde..

Samsung çift ekranlı katlanabilir telefon üretecek
müşteri hizmetleri

Akıllı telefon sektörünün lideri konumundaki Samsung farklı bir ürün ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Firmanın çift ekranlı katlanabilir bir akıllı telefon modeli çıkaracağı iddia edilmektedir. Daha önceki yıllarda da bir çok firma katlanabilir telefon çıkarmak için çalışmalar başlatmıştı fakat sonuçlandıramamıştı.

Samsung ilk çift ekranlı katlanabilir telefon üretecek

Samsung çift ekranlı katlanabilir telefon üretecek

Samsung firmasının katlanabilir ekran üreteceği yönünde bilgiler internete sızmıştı. Fakat bu yeni model telefonun varlığı ile ilgili herhangi bir somut kanıt gösterilememişti. fakat bu hafta ortaya çıkan patent başvurusu bu dedikoduyu onaylamış oldu. Bu patent ile birlikte uzmanlar Samsung'un katlanabilir telefon üreteceğini doğrulamış oldular.

Geçen yılın son ayında firmanın katlanabilir telefon üreteceği dedikodusu internette yoğun olarak dolaşmıştı. Bugün ise yeni kanıt ile birlikte firmanın katlanabilir telefon söylentisi tekrardan gündemi meşgul etmeye başladı.  LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarılan patent ile birlikte firmanın katlanabilir çift ekranlı bir telefon modelinin bulunduğu ortaya çıkmış oldu.

Yayınlanan görsellere bakıldığında ise bu telefon modeli ile ilgi bazı bilgiler gün yüzüne çıkmaktadır. Adı daha konulmayan bu modelin bir yüzü kullandığımız akıllı telefonlardaki gibi ekrana  sahipken diğer yüzü ise sadece ekrandan oluşmaktadır. ayrıca telefonu menteşeler sayesinde farklı kullanım modları ile kullanılabilmektedir. Telefon düz bir zemin gibi açıldığında ise tek bir ekran gibi kullanılabilmektedir.

Fakat bu haberimizi sonlandırırken bir hatırlatma yapalım. Patenti alınan her ürün ne yazıki seri üretime geçmemektedir. Bundan dolayı bu cihazın üretiminin yapılacağını kesin olarak söyleyemeyiz. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2018, 14:02
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri