Samsung Galaxy S7 4.5G şebeke seçimi

banner186

Samsung Galaxy S7 4.5G şebeke seçimi nasıl yapılır? Galaxy S7 LTE şebeke şebeke seçimi nasıl yapılır? S7 4.5G LTE şebeke seçimi nasıl yapılır? Galaxy S7 şebeke

Samsung Galaxy S7 4.5G şebeke seçimi
Savaş Taşcıoğlu 22 Ağustos 2016 Pazartesi 13:46

banner192
Samsung Galaxy S7 4.5G şebeke seçimi nasıl yapılır? Galaxy S7 LTE şebeke şebeke seçimi nasıl yapılır? S7 4.5G LTE şebeke seçimi nasıl yapılır? Galaxy S7 şebeke seçimi nasıl yapılır?

Galaxy S7 4.5G şebeke ayarlarınızı yapılandırarak internet erişimizini ayarlayabilirsiniz. Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için geçerli olan şebeke seçimini yapabilirsiniz. Galaxy S7  LTE şebeke türü nasıl değiştirilir?
 

Galaxy S7 ve S7 Edge LTE/4.5G şebeke seçimi nasıl yapılır?

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge telefonlarınız üzerinden şebeke ayarlarınızı yapılandırarak duruma göre internet erişiminizin hızını da ayarlayabilirsiniz. 3G üzerinden kullanılan internet erişimi ile LTE/4.5G üzerinden kullanılan internet erişimi aynı değil. 4.5G ile bağlandığınızda daha hızlı bir erişim olduğu için internet paketiniz daha hızlı bitebilir. Bazı durumlarda eğer internette hıza ihtiyacınız yok ise 3G üzerinden internete bağlanarak daha az veri kullanımı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kotanızında süresini uzatmış olursunuz. 4.5G/LTE ile bağlantıda daha hızlı bir erişim olduğu için kotanızdan daha çok veri çıkışı olur.

Galaxy S7 ve S7 Edge üzerinden şebeke ayarlarınızı yapılandırmak için öncelikle Uygulamalar sekmesine giriş yapıyoruz. Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Mobil ağlar seçeneğine dokunuyoruz. Şebeke modu seçeneğine dokunuyoruz. Şebeke modu sekmesi üzerinden seçim yapmak istediğiniz. LTE/3G/2G gibi bağlantı türleri ile Sadece 3G yada Sadece 2G gibi şebeke seçimlerinin üzerine dokunmanız yeterli olacaktır. 

S7 LTE şebeke değiştirme
Galaxy S7 ve S7 edge şebeke seçimi
Samsung Galaxy S7 4.5G şebeke seçimi

Samsung Galaxy S7 4.5G şebeke seçimi nasıl yapılır?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×