Samsung Galaxy S8 fiyatı ve tanıtım tarihi sızdırıldı

banner186

Samsung'un milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 modeline ait fiyat ve tanıtım tarihi bilgisi sızdırıldı. Sonuç sizi üzebilir!

Samsung Galaxy S8 fiyatı ve tanıtım tarihi sızdırıldı
Ali Kasımoğlu 18 Ocak 2017 Çarşamba 15:06

banner192

2016 yılını Galaxy Note 7 modelinin bataryasının hatalı üretilmesi sebebiyle patlaması ve bunun neticesinde piyasadan çekme kararı almak zorunda kalmasının ardından oldukça sancılı geçiren Samsung, son günlerde yaşanan üst düzey yöneticilerinden birkaçına açılan rüşvet skandalıyla sarsılırken, bir taraftan da yeni amiral gemisi için çalışmaları hızla devam ettiriyor.

Her ne kadar geçtiğimiz yıl oldukça problemli geçmiş gibi gözüksede, Samsung karını azımsanamayacak seviyede arttırmıştı. Note 7 skandalından sonra da kullanıcılara sunacağı bir sonraki akıllı telefon modelinin oldukça iyi olacağı ve kullanıcıların beğenmesi için çaba gösterileceği zaten tahmin ediliyordu. Nitekim Güney Koreli teknoloji devinin sızdırılan Galaxy S8 görsellerinde fiziksel butonları da kaldırarak tasarımsal açıdan kullanıcıların beğenisini toplayacağa benziyor.

Samsung Galaxy S8 Görüntüsü

Samsung Galaxy S8 fiyatı ve tanıtım tarihi sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 Fiyatı

Donanımsal olarak ta şüphesiz yılın en güçlü performans canavarlarından olacak olan Galaxy S8 modelinin kullanıcıların tercih etmelerindeki en büyük etkenlerden olan fiyatı ise bugüne kadar belirsizliğini büyük oranda koruyordu. Galaxy S7 €700 ve Galaxy S7 Edge modeli ise €800'dan satışa sunulmuştu. Ancak popüler Twitter kullanıcılarından bazıları edindikleri bilgiler ışığında yeni amiral gemisinin fiyatının €850 bandında olacağına işaret ediyor ki bu normal boyutlarda olan S8 modeline yönelik bilgi.

Samsung Galaxy S8 Plus Fiyatı

Samsung Galaxy S8 fiyatı tanıtım tarihi

Yüksek ihtimalle Galaxy S8 Plus adında büyük boyutlara sahip bir modelin de geleceği ve bunun da fiyatının normal S8 modeline göre €100 daha fazla yani €950 olacağı söylenenler arasında.

Galaxy S8 Satış Tarihi Ne Zaman?

Samsung yeni amiral gemilerini MWC'de tanıtmayacak, sacede basına gerekli bilgiler verilecek. Ancak S8 daha önce söylenen gibi Mayıs ayı yerine Mart ayında tanıtımını yapacak.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×