Samsung Galaxy S8' in yeni görselleri sızdırıldı

facebook müşteri hizmetleri

Samsung' un yeni cep telefonu olay olacak. Yeni görselleri sızdırılan Galaxy S8, kavisli ekran ve gövdesi ile çok şık görünüyor. Görsellerde home butonu yer almazken parmak izi ekrana entegre edilmiş olabilir.

Samsung Galaxy S8' in yeni görselleri sızdırıldı
Müşteri Hizmetleri 09 Ocak 2017 Pazartesi 08:54

banner192

Samsung' un yeni amiral gemisi Galaxy S8' in yeni görüntüleri sızdırıldı. Sözde sıkı önlemler almalarına rağmen bu kaçıncı görüntü Samsung :)

Görsellerde tamamlanmış ve çalışır durumdaki Galaxy S8 modeli gayet şık ve estetik görüntülenmiş.

Uzun zamandır gündeme gelen home tuşuda fiziksel olarak yer almaması söylentileri doğrular nitelikte. Görsellerde ince ve simetrik görünüme sahip olan Galaxy S8, eğer bu haliyle satışa çıkıyorsa büyük başarı yakalayacağı aşirkar.

Samsung Galaxy S8 görselleri

Yan ve arka görünümlerine bakıldığında tek kameraya sahip bir yapısı bulunuyor. Kullanılan kavisli erkan ve gövdesi onu daha sık göstermiş.

Peki parmak izi okuyucu nerde? Synaptics tarafından duyurulan optik parmak izi tarama ya da biyometrik motoru sistemi ekrana entegre edildiği tahminler arasında yer alıyor.

Yukarıdaki görsellere bakıldığında Note 7' nin yaşadığı gibi bir sorunla karşılaşılmaması durumunda Samsung, yeni akıllı cep telefonu 2017 yılına damgasını vurması bekleniyor.

Samsung Galaxy S8 home butonu ve parmak izi taraması ?

galaxy s8 görselleri

galaxy s8 görseli

Samsung Galaxy S8' in yeni görselleri sızdırıldı

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
kuymak - 10 ay önce
arkadaslar asagıdaki resimle mockup un ne alakası var ? ikisi birbiirne hic benzemiyor bence mockup cok guzel duuryor ama resimdeki cihaz bes para etmez