Samsung garanti sorgulama imei

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 S8, Note, A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, J3 J4 J5 J6 J7 Edge ve Grand Prime mini cihaz imei sorgulama. Samsung garanti sorgulama, servis sorgulama yetkili servis numarası.

Samsung garanti sorgulama imei
Müşteri Hizmetleri 15 Şubat 2017 Çarşamba 05:16

banner192

Samsung cep telefonu ve tabletler için garanti süresi 2 yıldır. Bu süre sonrasında oluşacak cihaz arızaları için her hangi bir servisten destek alabilirsiniz. Yinede yetkili servis ile iletişime geçmeniz önerilir.

Arızalı cihazın yetkili serviste kayıttan itibaren 20 iş günü içerisinde onarım sonuçlanması gerekiyor. 20 İş günü dolduktan sonra yetkili servis müşteri talebi doğrutusunda ya yeni bir cihaz vermek zorunda ya da ücret iadesi yapması gerekiyor.

Yukarıdaki 20 iş günü şartlarına uymayan firmaları tüketici hakem heyetlerine şikayet ederek gereğinin yapılması sağlanabilir. Bazı kullanıcılarda dava açarak gerekli yaptırımları uygulamaştır. Ama tüketici hakem heyeti şuan için en mantıklı olanı.

Samsung garanti sorgulama nasıl yapılır?

Samsung garanti sorgulama imei

Samsung imei sorgulama nasıl yapılır?

Satın aldığınız Samsung cihaz için garanti sorgulamasını Samsung müşteri hizmetleri üzerinden veya cihaz garanti firması üzerinden yapılabilir. Genelde Samsung dispiritör veya Genpa gibi şirketler üzerinden garanti sorgulamaları yapılabilir.

Cihaz imei sorgulamasını bu www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama adres üzerinden yapabilirsiniz. Cep telefonun imei numarasını öğrenmek için cihazdan *#06# arama tuşları ile sorgulayabilirsiniz.

Samsung garanti sorgulama

Samsung yetkili servis müşteri hizmetleri telefon numarası

Samsung yetkili servis telefon numarası 444 77 11' den görüşebilirsiniz. Alternatif olarak garanti verilen firmaları arayabilirsiniz. Örnek Genpa müşteri hizmetleri. Cep telefonu için Samsung yetkili servisleri Ankara ve Kırıkkale' de yer almakta. Diğer çoğu illerde Samsung yetkili servisleri bulunmakta. Ama bazıları bazı arızalara bakmıyor.

Samsung garanti sorgulaması

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Bayburt, Balıkesir, Bartın, Bursa, Batman, Bingöl, Bolu, Burdur, Düzce, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Hatay, Isparta, Iğdır, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Tekirdağ, Tokat,  Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Çanakkale, Çankırı, Çorum, İstanbul, İzmir, Şırnak ve Şanlıurfa. Yukarıdaki çağrı merkezi telefon numarasından bu illerdeki yetkili servis bilgilerini alabilirsiniz.

Samsung imei sorgulama

Samsung imei sorgulaması

Samsung Galaxy imei sorgulama

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×