Samsung Note 7 Türkiye'de satışa sunuldu

banner186

Samsung Note 7 satışa sunuldu. Samsung Note 7 Türkiye'de satışa sunuldu. Samsung Note 7 Türkiye satış fiyatı nedir ? Samsung Galaxy Note 7 fiyatı nedir ?

Samsung Note 7 Türkiye'de satışa sunuldu
Savaş Taşcıoğlu 14 Ağustos 2016 Pazar 20:59

banner192

Samsung Note 7 satışa sunuldu. Samsung Note 7 Türkiye'de satışa sunuldu. Samsung Note 7 Türkiye satış fiyatı nedir ? Samsung Note 7 mağazalarda satışa sunuldu ? Samsung Note 7 ne zaman Türkiye'ye gelecek ? Samsung Note 7'nin fiyatı nedir ?

Samsung Galaxy Note 7 hangi mağazalarda satışa sunuldu?

Samsung, Note 7'nin tanıtımını 02 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleştirmişti. Bu tanıtımdan sonra en çok merak edilenlerden bir tanesi de Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağıydı. Sizler için Samsung Note 7'nin Türkiye'de satışa sunulduğu ilk mağazayı ve hangi fiyatla satışa sunulduğunu araştırdık. Samsung Note 7 nerede ve ne kadar fiyatla satışa sunuldu detayları makalemizde.

Samsung'un bugüne kadar ki en iyi cihazı olarakta bilinen Note 7 artık ülkemizde de satışa sunuldu. Cihazın bir çok donanım ve yazılım olarak da üst düzey olduğu belirtilirken, ürünü satın almak isteyenlerin sayısı da gittikçe artmaktadır. 

Samsung Note 7 Türkiye'de satışa sunuldu

n11.com üzerinden sipariş ile satın alabileceğiniz Samsung Galaxy Note 7'nin üç farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Bu üç farklı renkler şu şekilde, Gold, Silver, Siyah. Ülkemizde ilk olarak n11 üzerinden satışa sunulan cihazı üç farklı renkte sipariş etme imkanınız bulunmaktadır. 

Samsung Galaxy Note 7'yi satın aldığınızda Gear VR'ye de hediye olarak sahip oluyorsunuz. 

Samsung Galaxy Note 7'nin fiyatı

Samsung Galaxy Note 7'nin tanıtımı yapıldıktan sonra en çok merak edilenlerden bir tanesi de fiyatı oldu. n11.com üzerinden satışa sunulan Note 7'nin satış fiyatı ise 3599 TL olarak belirtilmiş. İnternet sitesi üzerinden ön sipariş olarak satışa sunulan Samsung Galaxy Note 7'ye ilerleyen zamanlarda neredeyse bütün teknoloji mağazalarında satışa sunulacaktır. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Halil - 1 yıl önce
........ 3600 ne alti ustu samsung