T70 Google Play Store hesabı nasıl kurulur ?

banner186

T70 play store hesabı nasıl kurulur ? Turkcell T70 Google play store hesabı nasıl kurulur ? T70 uygulama nasıl indirilir ? T70 uygulama indiremiyorum ?

T70 Google Play Store hesabı nasıl kurulur ?
Savaş Taşcıoğlu 17 Ağustos 2016 Çarşamba 21:41

banner192

T70 play store hesabı nasıl kurulur ? Turkcell T70 Google play store hesabı nasıl kurulur ? T70 uygulama nasıl indirilir ? T70 uygulama indiremiyorum ? T70 gmail adresi nasıl kurulur ? T70 mail adresi nasıl kurulur ? 

Turkcell T70 telefonunuzu satın aldığımızda ilk yaptığımız işlemlerden biri uygulamaları indirmek oluyor. Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram vb. uygulamaları indirmek için öncelikle T70 telefonunuz üzerinden Android işletim sistemine sahip bir telefon olduğu için Gmail adresinizi telefona kaydetmeniz gerekmektedir. 
 

Turkcell T70 Google Play Store hesabı nasıl kurulur ?


T70 üzerinden Google Play Store'a giriş yapıp uygulama indirmek için öncelikle bir gmail adresine sahip olmanız gerekmektedir. Gmail hesabınız var ise kurulum işlemini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Google Play Store'da Facebook, Twitter, Instagram gibi programları indirmek için öncelikle gmail adresimizin Google Play Store üzerinden kurulumunu gerçekleştirmemiz gerekiyor. 

Google Play Store'da gmail adresi ekleyerek uygulama indirebilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kuruluma başlamadan önce bir Wi-Fi bağlantısı yada Mobil veri üzerinden internet erişiminizin açık olduğundan emin olunuz. 

Kurulum için ana ekrandaki Google Play Store uygulamasına dokunuyoruz. 

Eğer bir gmail adresiniz var ise yazarak ileri butonuna tıklıyoruz. Eğer gmail adresiniz yok ise yeni bir hesap oluşturun yazısına dokunalım. 

Gmail adresinize ait şifreyi yazarak ileri butonuna dokunuyoruz. 

Google hizmet şartlarını kabul et diyerek devam ediyoruz. 

İleri butonuna dokunuyoruz.

Google hizmetleri İleri butonuna tıklıyoruz. 

Ödeme ayarlarını kontrol ederek devam butonuna dokunuyoruz. 

Kurulumumuz tamamlandı. Artık Google Play Store üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. 
 

T70 gmail adresi kurulumu T70 kredi kartsız Google play store kurulumuT70 google play store hesabı kurulumu T70 google play store uygulama indirme T70 uygulama indirme sorunu Turkcell T70 google play store

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×