Xiaomi Mi 9 özellikleri çıktı iddiası

Xiaomi Mi 8' den sonra şimdi ise Xiaomi Mi 9 geliyor. Özelliklerinden bazıları belli oldu iddiaları internette düştü. Xiaomi Mi 9 fiyatının kaç dolar veya kaç TL olacağı belli değil.

Xiaomi Mi 9 özellikleri çıktı iddiası
müşteri hizmetleri

Xiaomi‘ dan yeni bir model gün yüzüne çıktı. Modelin adı Xiaomi Mi 9 olarak kesin olması bekleniyor. Bir iddiaya göre Xiaomi Mi 9 özellikleri belli!

Xiaomi cep telefonlarından birini hiç kullandınız mı? Adını son yıllarda sıkca duyulan bir marka. Uygun fiyatlarla güçlü donanımlı telefonları satışa çıkaran Çin' li markalardan biri.

Xiaomi Mi 8 çok konuşuldu. Çoğunlukla kullanıcılardan olumlu not aldı. Üretici, şimdide Xiaomi Mi 9 ile yeni başarılara imza atmaya çalışıyor. 

Xiaomi Mi 9 özellikleri çıktı iddiası

Xiaomi Mi 9 özelliklerinden bazıları

İşlemcisi Snap. 8150 olacağı söylenen modelde kamera ise, çoklu olacağı söyleniyor. 48 MP değere sahip telefonda birde 3 kamera olacağı belirtiliyor. RAM büyük ihtimal 6 GB ama 8' de olabilir.

Yeni modelde ekran Amoled olacak. Parmak izininde ekran altında olabilir. Xiaomi Mi 9 fiyatı diğer modellerin ön siparişlerine bakılırsa daha uygun olabilir. Bu doların durumuna bağlı. Bakalım ürün ne zaman resmi ağızlarından duyurulacak ve Türkiye fiyatı ne olacak?

müşteri hizmetleri