Xiaomi Mi Mix 2S özellikleri nasıl olacak ?

Xiaomi Mi Mix 2S modeli ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Xiaomi Mi Mix 2S modelinin teknik özelliklerine ve tasarımına dair detaylar haberimizde....

Xiaomi Mi Mix 2S özellikleri nasıl olacak ?
müşteri hizmetleri

Akıllı telefon sektöründe Çin artık önemli bir yerde yer almaktadır. Hem pazar olarak hemde çıkardığı markalar ile gündemdeki yerini devamlı korumaktadır. Artık Mobil sektör dediğimizde sadece aklımıza bilindik marklar gelmemektedir. Çin'de kurulan ve dünya pazarında satış yapan bir çok markada gelmeye başladı. İşte o markalardan biride Xiami markasıdır. Bu haberimizde bu markaya ait yeni bir modeli incelemeye çalışacağız.

Xiaomi firması geçen yıl Eylül ayında Mi MIX 2 modelini kullanıcılar ile buluşturmuştu. Şimdi ise internet sızan bilgilere göre bu modelin Mi MIX 2S modelinin çıkacağı anlaşılmaktadır. Çin'de bu modele ait yeni tasarım resimleri yayınlandı. Bu yeni modelin firma tarafından 2018 yılında Mobil dünya Kongresinde tanıtılması bekleniyor. İnternete sızan bilgilerde tasarım bilgilerinin yanı sıra ayrıca telefona ait teknik bilgilerde yer almaktadır. Birlikte bu yıl çıkarılması düşünülen Mi MIX 2S modelini inceleyelim.

Xiaomi Mi Mix 2S özellikleri

Xiaomi Mi Mix 2S özellikleri nasıl olacak ?

Yayınlanan bilgilere göre bu model çift kameradan oluşacak. Ayrıca iPhone X modellerinde kullanılan bir arayüzün bu modelde yer alacağı yine bilgiler arasında bulunmaktadır. Tasarım olarak ise ön kısmının çentikli ve çerçevesiz olacağı yine bu bilgilerden anlaşılmaktadır. Yine ön kısımda alt bölümde parmak izi sensörü bulunabilir.

Teknik özelliklerine baktığımızda ise Xiaomi Mi Mix 2S8GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunabilir. İşlemci olarak ise bu modelde Snapdragon 845 kullanılacak. Kamera olarak ise 12 MP çift kamera bu modelde yer alacak. Ön selfi kamerası ise telefonun ön kısmında sağ üst köşede yer alacak. 

Diğer teknik özellikleri ise şu aşmada bilinmektedir. Ekran çözünürlüğü, batarya kapasitesi gibi özellikleri telefonun resmi tanıtımı yapıldığında öğreneceğiz. Xiaomi Mi Mix 2S fiyatı ise merka konusu...

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 11:15
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri