Xiaomi Mi Play özellikleri: En estetik tasarım

Xiaomi Mi Play özellikleri ve tasarımsal yapısına yer verdiğimiz haberimizle Mi Play' ın dikkat çeken yanlarını ortaya çıkarmaya çalıştık. Xiaomi için katkılarınızı bekliyoruz.

Xiaomi Mi Play özellikleri: En estetik tasarım
banner192

Dünyanın en iyi telefon üreticilerinden bir tanesi olarak bilinen Xiaomi, yeni bir telefon (Mi Play) ve onunla birlikte yeni bir çentik tanıttı. Son derece kullanışlı özellikleri ile dikkat çekmeyi başaran Xiaomi Mi Play cep telefonu; hem tasarım açısından, hem de özellikleri açısından büyük merak uyandırdı. Bundan kısa bir süre önce 24 Aralık tarihinde yeni cep telefonu ile ilgili tüm özellikleri aktaracağını söyleyen şirket, sözünü tuttu. Andronova ekibi olarak, Xiaomi Mi Play fiyatı uygun olması yanında bu cep telefonunun bütün tasarım detaylarını ve teknik özelliklerini sizler için tüm ayrıntılarıyla inceledik. 

Xiaomi Mi Play tasarım özellikleri

Mi Play cep telefonu; Samsung ve Huawei cihazlarında gördüğümüz gibi delik delme tasarımı olmayan dairesel bir kamera çentiğine sahip. Bu modelde diğerlerinden farklı olarak; merkez hizalı ve belirgin. Yuvarlak olmasına rağmen, çok fazla çentik olan bir “su damlası” çentiği olarak da düşünülebilir. Telefonun arka kısmında; Apple iPhone X hattı gibi dikey olarak hizalanmış çift ve arkaya bakan kameralar bulunuyor. Renk seçeneklerinin tümü; mor veya kırmızı renkteki modaya uygun gradyan seçenekleriyle harika görünüyor.

Xiaomi Mi Play özellikleri: En estetik tasarım

facebook müşteri hizmetleri
Xiaomi Mi Play özellikleri

Xiaomi Mi Play hangi teknik özelliklere sahip? Xiaomi firmasına ait bu model; son derece dikkat çekici özellikleri barındırıyor. Bunlardan kimisi; diğer benzer ürünlerden daha öncelikli.

  • 5,84 inç, 1080 x 2280 ekran l MediaTek P35 işlemci
  • 64 GB depolama alanlı 4 GB RAM
  • Mikro USB şarj bağlantı noktasına sahip 3.000mAh pil
  • Arkaya monte parmak izi sensörü
  • 12 megapiksel ve 2 megapiksel arkaya bakan kameralar

Xiaomi Mi Play tasarım özellikleri

Xiaomi Mi Play cep telefonu için ek detaylar

Andronova olarak bu cep telefonu modelinde bizim en çok dikkatimizi çeken yönler; daha çok kamera özelliği ve ekran çözünürlüğü oldu. 1080 x 2280 gibi bir ekran çözünürlüğünün olması, son derece net görüntülerin elde etmesini sağlayacak gibi görünüyor. Ayrıca parmak izi sensörünün arkaya monte olması ise, güvenlik önlemini bir miktar daha artıracak. Bu şirketin yaptığı cep telefonlarında genellikle kamera lensi oldukça kaliteli oluyor. Şu an için 160 $ gibi bir fiyattan açılış yaptı ve bu hiç de fena değil. Andronova ürün inceleme ekibi olarak konuyla ilgili tüm görüş ve önerilerinizi heyecanla bekliyoruz.

Xiaomi Mi Play fiyatı

YORUM EKLE
YORUMLAR