Yeni model Galaxy M30 özellikleri

Samsung' tan Yeni M modeli yakında satışa çıkıyor. Orta segmentli uygun fiyatlarda satışa çıkan M10 ve M20' den sonra Galaxy M30 özellikleri belli oldu. Peki Türkiye fiyatı kaç TL olur?

Yeni model Galaxy M30 özellikleri
müşteri hizmetleri

Samsung' un Galaxy M10 ve M20 satışa çıkararak M serisine başlamıştı. Bir ara Galaxy M30' da gündemdeydi ve tekrar sızdırılan bilgilerle gündemde.

Galaxy M serisi orta segmentli modellerin dengesini değiştirmeye başladı. Çeşit olarak en çok modele sahip marka Samsung' un M10 ve M20' yi tanıttığında daha önce M30 bilgisinin gelmesine rağmen tanıtımını yapmamıştı. M serisi ilk olarak Hindistan' da bir etkinlikle gün yüzüne çıkmıştı. Gelen yeni sızıntılarda Galaxy M30 özellikleri neredeyse tamamen ortaya çıkmış oldu.  

Samsung Galaxy M30 satışa çıkışı

Yeni M modeli tahmini üçüncü ya da dördüncü ayda satışa çıkabileceği beklenmekte. Modelin net olan çoğu özellikleri aşağıda yer alıyor. Galaxy M30 fiyatı bir öncek modele bakarsak RAM değerlerine göre 110-180 dolar arası bir fiyata sahip. Türkiye içinde uygun bir fiyat aralığında olması beklenmekte. Gittigidiyor veya Hepsiburada ön sipariş fiyatları daha uygun olabilir.

Yeni model Galaxy M30 özellikleri

Galaxy M30 özellikleri

  • Full HD + 6.38 inç ekranı
  • 4 GB yeni RAM teknolojisi depolama 64
  • İşlemci 7904 Exynos
  • Kamerada 13 ve 5MP ultra  genişte diyafram
  • 5000 mAh pil değeri

Samsung' un çıkaracağı yeni modellerde en önemli hususun ekran dayanıklılığı olsa daha iyi olacak. Malum ekran fiyatları çok yüksek ve bir düşmede çatlıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 22:41