Android telefonlarınızı hızlandırın!

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Android tablette ve cep telefonda performans artırma nasıl yapılır? Android batarya çok az gidiyor ise size Androdi Root Booster uygulamasını denemenizi öneririz. Peki Root Booster nasıl kullanılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Android çok kasıyor yani Android çok yavaşladı mı? O zaman Root Booster programını deneyebilirsiniz. Android hızlandırma uygulaması olarak çok sayıda program bulunmakta. Ama biz programın dışında manuel de bazı ayarlamaların yapılmasını öneririz.

Daha iyi bir performans için bazen sizlerinde birşeyler yapması gerekir. Android Root Booster ile telefonunuzun bataryası daha uzun gidecek, daha hızlı çalışacak. Android Root Booster ile daha hızlı bir telefon için detaylar haberimizde. 

Android hızlandırma önerileri

Android telefonu hızlandırma manuel: Arka planda daha koyu renkleri seçiniz. Işık seviyesini daha düşük yapınız. Önemsiz bildirimleri kapatınız. Zorunlu olmayan arka planda çalışan uygulamaları durdurunuz. Gereksiz uygulamaları siliniz. Facebook gibi fazla pil tüketen ve kasan bazı uygulamaları kaldırabilir ya da bildirimlerini kısıtlayabilirsiniz.
 

Android Root Booster nasıl indirilir ve kullanılır?

Akıllı telefonunuzun daha hızlı çalışmasını istemez misiniz? daha yüksek hız, daha uzun pil ömrü ile daha fazla kullanmak istemez misiniz? Tüm bu sorularımızın cevabı evet ise. Root Booster ile daha hızlı ve daha verimli bir telefona tek bir uygulama ile sahip olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bu uygulama telefonunuzun donanımları ile uyumlu bir şekilde çalışarak size yardımcı olacak.

Hazırda bekletme, işlemci kontrolü, hafıza yönetimi gibi tüm bu işlemleri sizler için kendisi ayarlıyor. Root booster ile birlikte tüm uygulamaların kontrolünü ele alabilirsiniz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Uygulamanın kullandığı grafiksel sunumları tek bir modun özelliklerini ve avantajlarını anlamamızı sağlar. Seçilen moda göre uygulamalar bekleme moduna alınabiliyor. CPU kontrolü ile işlemci frekansı düzenleyicileri görüntüleyebilirsiniz. 

Uygulamayı kullanırken bazı aksaklıklar bazı modellere göre olabilir. Uygulamanın testinde hızlandırıcı modda bir hata vermedi. Sizlerde Android cihazlarınızda bu uygulamayı kullanarak daha hızlı bir telefona sahip olabilirsiniz. Uygulamayı kurmadan önce yedek almanızı öneririz. 

Uygulamayı indirmek için Play Store uygulamasına giriş yaprak Root Booster adı ile aratmanız yeterli. 

İndirme linki: play.google.com/store/apps/details?id=com.ram.memory.booster.cpu.saver&hl=tr
 

Android telefonlarınızı hızlandırın!


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 00:48

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak