Android telefonu uzaktan sıfırlama özelliği

banner186

Android telefonu uzaktan sıfırlama nasıl yapılır? Kayıp cep telefon nasıl sıfırlanır? Çalınan telefonu sıfırlama format atmak.Çalınan telefonun yerini bulma. Google Android telefon için uzaktan sıfırlama çalışmalarına başladı. Çalınan telefonunu bulmak.

Android telefonu uzaktan sıfırlama özelliği

banner192
Android telefonu uzaktan sıfırlama nasıl yapılır? Kayıp cep telefon nasıl sıfırlanır? Çalınan telefonu sıfırlama format atmak.Çalınan telefonun yerini bulma. Google Android telefon için uzaktan sıfırlama çalışmalarına başladı. Çalınan telefonunu bulmak. Cep telefonunu unuttunuz mu? Ya da telefon çalındı mı? Google' nin çalışmalarını sürdürdüğü uzaktan müdahale özelliği, yakın zamanda testlere başlanacak. Google, Android kullanıcıları için uzaktan kontrol "Brick" edilecek bir yazılım üzerinde çalışmakta.Uzaktan müdahale sistemi web uygulaması üzerinden cihazın şuan nerede olduğunu kontrol edilebilir ve vereceğiniz komutla cihaz kullanılmayacak hala gelebiliyor. Eğer artık cihaza ulaşamayacağınızı düşünüyorsanız, bu özellik ile tüm verileri sıfırlayabilir ve aynı zamanda cihaz kullanılmayacak hala getirebiliyorsunuz. Şuan için bu özelliğin tam detaylarına yer verilmedi. Ama cihazda hangi bölümlerin silineceğine cihaz üreticilerinin karar vermesi bekleniyor.

Android telefonu uzaktan sıfırlama

Android telefonu uzaktan sıfırlama

Google' nin hali hazırda bulunan bir hizmeti ile kayıp / çalıntı cihazların yerini bulma, mesaj gönderme ve kilitleme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda bir hesaba birden çok telefon ekleyebiliyorsunuz. Daha önce eklediğiniz cihazın adına tıklayarak kullanabiliyorsunuz. Uzaktan cep telefonu bulma yönetme uygulaması nasıl kullanılır? android.com/devicemanager sitesine giderek cihazların kayıtlı olduğu Google hesabınızla oturum açıp, cihazları tıklayarak seçenekleri inceleyebilirsiniz. Konuyla alakalı detaylı bilgiye kayıp ve çalınan Android cep telefonları bulma kilitleme haberimizde bulabilirsiniz. Teknoloji sorunları için önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Rmysa - 2 yıl önce
Telefonum çalındı nerde olduğunu bilmyrm nasıl format atabilirim
Misafir Avatar
- 2 yıl önce @Rmysa
Daha bu hizmeti kullandıysanız, bu google.com/android/devicemanager?hl=tr adrese giriniz. Gmail hesap bilgilerinizi yazınız.
Avatar
Cums - 4 ay önce
Telefonum çalındı içindeki rehberimi ve msj önemli format nasıl atabilirim
Misafir Avatar
Uzaktan telefona format atma - 4 ay önce @Cums
Uzak bağlantı özelliği açıksa yapabilirsiniz.