Android telefonu yavaşlatmayan virüs programları

blank

Android telefonlarda kullanabileceğiniz telefonunuzun işlemcisini yormayan fazla RAM kullanmayan virüs uygulamalarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. En iyi yavaşlatmayan antivirüs uygulaması.

teknik destek

Android telefonlarda rootlama işlemiş son günlerde yoğun olarak yapılmaktadır. Herkes kendi bilgisi dahilinde kullandığı telefonları rootlamaktdır. Buda tabiki bazı tehditlere davetiye çıkarmaktadır. Rootlu telefonlara genellikle google play store uygulamasında olmayan google denetiminden geçmemiş apk dosyaları yüklenmektedir. Buda dediğimiz gibi tehditlere davetiye çıkarmaktadır. Peki güvenliğimi sadece rootlu telefonlarda değil bütün android cihazlarda nasıl sağlayabiliriz. Telefonumuzu yormadan güvenliğimiz sağlama imkanımız var mıdır ?

Destek hattı alt başlıklar

Android telefonları yormayan virüs programları

Virüs uygulamları her geçen gün mobil cihazlar için önem kazanmaktadır.Çünkü her geçen gün yeni bir virüs bu sektörde baş göstermektedir. Bundan dolayı telefonlarımızda tabletlerimizde güvenilir bir virüs uygulamasının olması bizim lehimizedir. Şimdi android cihazlarda kullanabilceğiniz ve geçen yıl en iyi virüs uygulamaları seçilen yazılımları sizlerle paylaşmaya başlayalım.

CM Security

Android telefonu yavaşlatmayan virüs programları

Bu yazılımlardan ilki CM Security uygulamasıdır. Malware virüslerine karşı etkili bir güvenlik sağlayan uygulama cihazınızda bulunan kötü yazılımları kısa sürede tarayarak silmektedir. CM Security uygulaması ücretsiz olarak google play storede yer almaktadır.

Avira Antivirus Security

Android telefonları yormayan virüs programları

Diğer yazılım ise bilgisayar dünyasından tanıdığımız ve çok işimize yarayan avira uygulamasıdır. Avira firması tarafından geliştirilen mobil yazılım telefonlarımızda kapsamlı bir koruma sağlamaktadır. Avira Antivirus Security yazılımı telefonunuzu kötü yazılımlara karşı korurken aynı zamanda telefonunuzdan da herhangi bir verinin alınmasını engellemektedir. Bu uygulamada google play storede ücretsiz bulunmaktadır. Fakat avira yazılımın aynı zamanda mobil cihazlar için ücretli versiyonuda bulunmaktadır.

Avast! Antivirus & Security

avast avg avira virüs uygulaması

Son olarak ise yine adını çok duyduğumuz ve yine bilgisayarlarımızda kullandığımız avast’tır. avast! Antivirus & Security uygulaması bilgisayarlarda virüslere karşı gösterdiği üstün performansı telefonlarda da gösterebilmektedir. avast! Antivirus & Security uygulaması virüs korumasının yanı sıra aynı amanda sms/arama filtreleme, web kalkanı, ağ bağlantısı sayacı ve adres defterindeki kişilerin, sms/arama kayıtlarının ve fotoğrafların yedeklenmesine de imkan vermektedir.

Alternatif antivirüs uygulamaları

360 Security antivirüs uygulaması, Dr. Web antivirus, AVG, McAfee Mobile Security ve CHOMAR antivirüs ve güvenlik uygulaması.

Cep telefonu yormayan ve kasmayan virüs uygulaması genelde telefonun donanım ve yazılımsal uyumu ile değişkenlik göstermekte!

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!