Android telefonum kilitlendi oturum açın diyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android telefonum kilitlendi oturum açın diyor çözümü nedir? Android desen kilidi nasıl açılır? Android desen kilidi nasıl kırılır? Android desen kilidini kırmak açmak. Ekran tuş kilidini kırmak açmak. Ekran model kilidini kırmak kaldırmak. Çok fazla model denemesi nedir? Gmail şifremi unuttum hard reset atma.

Andronova

Android cep telefonda açılış ekran desen kilidini çok fazla model denemesi sonucu kilitlendiyse ve internet bağlantınız var Gmail şifresini de biliyorsanız, Gmail hesabınızla şifreyi kaldırabilirsiniz. Eğer internet bağlantınız yok ya da Gmail şifrenizi hatırlamıyorsanız hard reset atarak cihazı açabilirsiniz. Tabi cihaz içerisinde bulunan her şey silinecektir.

Hard reset nasıl atılır? cihaz kapalıyken ses açma + menü ve güç tuşlarına 10 saniye kadar basılı tutunuz. Logo geldiğinde tuşları bırakıp wife data factory seçeneğiyle hard reset adımlarını yapınız. Her hangi sorunda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Telefonda veriler silinmeden desen kilidini kırmak açmak ve Android ekran desen kilidi nasıl açılır yazılarımıza göz atmanızı öneririm.

Android telefonum kilitlendi oturum açın diyor

Android telefonum kilitlendi oturum açın diyor

HArd resetle tüm veriler silinir ve yazılımsal olarak sorun yoksa cihaz açılacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın