Android Things nedir? IoT nedir?

Android Things nedir? IoT nedir? IoT ne demek? Android Things ne demek? İnternet nesneleri / nesnelerin interneti nedir? Ne işe yarar? Developer Preview sürümü indir yükle!

Andronova

Google, IoT işletim sistemi olarak belirlediği Brillo ismini değitirerek Android Things olarak duyurdu.

Android Things nedir? IoT nedir? IoT, internet nesnelerine verilen isim. Türkçe nesnelerin interneti ve İngilizce kısaltması ise “IoT”. İnternet nesneleri için geliştirilen işletim sistemi. Daha önce bu işletim sistemine verilen Brillo ismini Google, Android Things olarak değiştirdiğini duyurdu.  

Android IoT nedir?

Android Things nedir? IoT nedir?

Android Things nedir? IoT nedir?

Android Things ne işe yarar? IoT ne demek?

Android Things nedir? IoT nedir?

IoT, şuan dünya genelinde kabullenilmiş internettin bir parçası oldu. Bu işletim sistemi, internet nesnelerini çalıştırmak için geliştirilen kodlamadır. Google, akılda kalıcı olması için Android Things olarak isim değişikliğine gitti.  Google, Android sistemi için geliştirdiği IoT nesnelerinin özelleştirilen versiyonu Android Things için “Developer Preview” sürümünü yayınladı.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 22:58

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın