Google Maps Go uygulaması çıktı. Google Maps Go indir dene!

Google firması tarafından Youtube Go ve Files Go uygulamalarından sonra şimdide Google Maps Go uygulaması yayınlandı. Uygulamayı Android Google Play Store' den indirip yükleyebilirsiniz.

Google Maps Go uygulaması çıktı. Google Maps Go indir dene!
müşteri hizmetleri

Google mobil sektörüne kazandırdığı uygulamalar ile gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Özellikle işletim sistemi olarak neredeyse akıllı telefonların %80'ninde kullanılan android mobil dünyasının önemli saç ayaklarından birini oluşturmaktadır. Firma android işletim sistemini geliştirirken aynı zamanda yeni uygulamaları da karşımıza çıkarmaktadır. 

Google donanım olarak alt düzeyde olan telefon modelleri için Android Oreo Go Edition sürümünü çıkardı. Firma bu alt düzey işletim sistemi ile birlikte bazı uygulamaları da geliştirerek piyasaya çıkardı. Bu sistemin en önemli özelliği ise düşük kaynak veri tüketimine sahip olmasıdır. Firma bu işletim sistemine uygun uygulamaları da entegre ederek telefonlarda kullanılmasını sağlamaktadır.

Daha önce bazı özellikleri kısıtlanarak yayınlanan Youtube Go ve Files Go uygulamalarından sonra şimdide firma Google Maps Go uygulmasını çıkardı. Google firmasının marketi konumda olan Google Play Storede bu yeni uygulama yerini aldı. Bu uygulama android 4.1 ve yeni sürümlerinin yüklü olduğu modellerde sorunsuz olarak çalışacak. 

Google Maps Go uygulaması çıktı. Google Maps Go indir dene!

Google Maps Go indir Android

Özellikle kapasite olarak giriş seviyesinde olan cihazlar sorunsuz bir şekilde çalışması beklenilen uygulama ile kullanıcılar gerçek zamanlı trafik bilgilerine, yol tarifine ve diğer bilgilere ulaşabilecekler.

70'den fazla ülke bu yeni navigasyon uygulamasında yer almaktadır. Şuan bu yeni uygulamayı marketten indiren kullanıcılar uyumsuz cihaz uyarısı almaktadırlar.

Uyumsuzluk sorunu ilerleyen günlerde firma bu sorunu çözmesi beklenilmektedir. Çünkü bu uygulamayı APK olarak telefonlarına yükleyenler sorunsuz olarak kullanabilmektedirler. 

Google Maps Go indir dene! Uygulamayı indirme adresi Google Play Store ve alternatif indirme marketlerini inceleyebilirsiniz. İndirme BURADAN

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 18:30
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri