iPhone en iyi uygulamalar için alternatifler

iPhone cep telefonları için 5 alternatif uygulama yazımızla yararlı uygulamaları paylaşmaya devam edeceğiz. Daha önce Android için yaptığımız paylaşımlarda devam edecektir.

iPhone en iyi uygulamalar için alternatifler
banner192

İster iPhone XS Max, isterse de eski bir iPhone 7 olsun, o telefon için bir kaç uygulamaya ihtiyacınız olacak. Seçimlerinizin çoğu oldukça basit olsa da, olasılıklar İnstagram ya da YouTube gibi şeyleri isteyeceğiniz yönündedir. İşte bilmediğiniz bazı ilginç uygulamalar için öneriler.

Fantastical uygulamasına bakalım!

Apple' ın varsayılan takvimi iyidir ancak Fantastical daha iyidir. Tüm hesaplarınızdaki toplantıları ve hatırlatıcıları birleştiren kaydırma görünümüyle ve siz yazarken yeni etkinlikler için konumlar ve tarihler gibi şeyleri akıllıca ekleyen akıllı bir sistemle daha iyidir. Daha güzel görünümlü bir takvim isteyen kişiler için bunun fevkalade iyi olduğunu farkedeceksiniz. Üstelik bu uygulamayı istediğiniz kadar kişisel konuma da getirebilirsiniz.

iPhone en iyi uygulamalar için alternatifler

Deliveries uygulaması nedir

Tatil mevsimi; muhtemelen evinize girip çıkan bir sürü paketiniz olduğu anlamına gelir. Teslimatlar, hepsinin izlenmesini kolaylaştıracaktır - sadece izleme koduna yapıştırın ve gerisini onun halletmesini bekleyin. Tam olarak ne zaman yeni donanımınızın geleceğini size bildirir. Böylece zamanlama konusunda da son derece büyük bir avantaj yakalamış olursunuz.

Deliveries uygulaması nedir

IA Writer

facebook müşteri hizmetleri
Çok fazla not alan bir insansanız, IA Writer' ın bir kopyasına yatırım yapmaya değerdir.Hızlı not almanızı gerektiren zamanlarda, hızlı ve minimal bir uygulama olarak karşınıza çıkar. Bu notları daha büyük şeylere çevirme zamanı geldiğinde bilgisayarınıza (Mac' ler ve PC' ler) senkronize edebilirsiniz. Böylece hiçbir problem yaşamadan not aktama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

IA Writer özellikleri

Google Photos uygulamasını inceleyelim

Apple' ın pahalı iCloud depolaması için para ödemede yanlış bir şey yok. Tüm fotoğraflarınızı (veya iCloud yedeklemeniz için bir yedekleme olarak kullanacağınız) yedeklemek için; hızlı, basit ve (hepsinden iyisi) ücretsiz bir yol istiyorsanız, Google Foto’yu deneyin. Depolama için ödeme yapmak istemediğiniz sürece; yüksek çözünürlüklü resimlerden tasarruf etmeyeceksiniz.

Google Photos uygulamasını inceleyelim

Microsoft Outlook

Basitçe söylemek gerekirse; iPhone ile birlikte geldiği varsayılan e-posta uygulaması, kesinlikle korkunç. G-mail ise bu konuda son derece zayıf kalıyor. Microsoft Outlook; Apple' ın uygulamasının sahip olmadığı türden bir güvenilirlik sunar. Üstelik hızlı ve şık bir altyapıya da sahip.

Microsoft Outlook deneyelim

iPhone cep telefonları için önerdiğimiz bütün uygulamalar; tamamen alternatiflerden oluşuyor. Andronova ekibi olarak bu tarz içeriklerden genellikle olumlu geri dönüşler aldığımız için, sürekli devamını getirme isteğindeyiz.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 04:07
YORUM EKLE
YORUMLAR