Nova Launcher 5.0 indir! Nova Launcher nedir? Android 7.1 görünümü sağlayan uygulama!

banner186

Nova Launcher 5.0 indir! Nova Launcher nedir? Android 7.1 görünümü sağlayan uygulama! Nova Launcher ne işe yarar? Nova Launcher 5.0 uygulaması nasıl kullanılır? Nova Launcher son sürüm APK!

Nova Launcher 5.0 indir! Nova Launcher nedir? Android 7.1 görünümü sağlayan uygulama!
Müşteri Hizmetleri 15 Aralık 2016 Perşembe 14:25

banner192

Android işletim sistemi kullanıcılarının en popüler olarak tercih ettiği uygulamalardan biri olan Nova Launcher, yeni bir güncelleme yayıladı. Karşınızda Nova Launcher 5.0 sürümü. Android 7.1 yüklü Google Pixel' de görülen bazı özellikler bu uygulama sayesinde cihazınıza gelecek.

Nova Launcher uygulaması, ciddi anlamda cihaz arayüzünde farklı bir görünüm sağlıyor. Eğer cihazınıza Android 7.0 güncellemesi gelmediyse bu uygulama ile görünümü Android 7.1 çevirebilirsiniz. Uygulamayı bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

Nova Launcher 5.0 indir! Nova Launcher nedir?

Nova Launcher 5.0 indir! Nova Launcher nedir?

Android 7.1 görünümü sağlayan uygulama! Nova Launcher 5.0 özellikleri (yeni eklenen) Uygulama çekmeceyi kaydırarak açma özelliği, güncel uygulamalarda yeni arama görünümü, zaman aşımı ekran kilidi yönetimi, yeni çift kademe başlatıcı kısayalları, yeni hızlı başlangıç ve dahası...  

Nova Launcher önceki bazı özellikleri: Nova Launcher özel simge temaları Nova Launcher simgeleri snap veya masaüstü ızgara hücreleri widget Renk kontrolleri / klasörler / okunmamış rozetleri / çekmece sekmeler ve arka plan Özel efektler / özel sekmeler / dikey ve yatay kaydırma Widget' ler çok hızlı kullanmayı kolaylaştırır Sonsuz kaydırma / sevdiğiniz sayfalar / sürekli çekmece Yedekleme / geri yükleme / Sofistike yedekleme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×