Samsung Galaxy S8 müzik çalar ve ses kaydedici uygulaması apk indir

banner186

Samsung'un önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S8'de kullanılacak olan yeni Samsung Müzik Çalar ve Ses kaydedici uygulamalarına ait görüntü ve apk dosyaları sızdırıldı. İndir yükle.

Samsung Galaxy S8 müzik çalar ve ses kaydedici uygulaması apk indir
Ali Kasımoğlu 05 Mart 2017 Pazar 13:26

banner192

Hemen hemen hergün bir başka haberini aldığımız, milyonların merakla beklediği Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 modeli, şimdide beraberinde yüklü olarak gelecek Samsung Müzik Çalar (Samsung Music) ve Samsung Ses Kaydedici (Samsung Voice Recorder) uygulamalarına ait apk dosyaları sızdırıldı.

Telefon üretimi konusunda oldukça başarılı olan ve bu sektörü oldukça önemli bir çoğunlukla domine eden Samsung, Android işletim sistemi kullanan akıllı telefon modelleri için kendi uygulamalarını da geliştirmekte. Bir akıllı telefonda olmazsa olmazlardan olan müzik çalar uygulaması ve gerekli olduğunda oldukça faydalı olan ses kaydedici uygulaması başlarda gelir. Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 modelinde yenilediği Samsung Müzik ve Ses Kaydedici uygulamasına ait önce görüntüler sonrada Android telefonumuza indirip kullanabileceğimiz apk dosyaları sızdırıldı.

Samsung Müzik Çalar (Samsung Music)

Galaxy S8 müzik çalar ve ses kaydedici uygulaması

Arayüz olarak bir önceki sürüme oldukça benzediği görülen yeni Samsung Music uygulaması, bazı ek özellikler ve iyileştirmelerin yapıldığı 16.1.93-9 versiyon numarası ile Galaxy S8 modelinde ön yüklü olarak gelecek.

Samsung Ses Kaydedici (Samsung Voice Recorder)

Galaxy S8 müzik çalar ve ses kayıt uygulaması

Apk dosyası sızan diğer faydalı uygulamardan biri de Samsung Ses Kaydedici uygulaması da aynı şekilde ciddi değişiklik barındırmamakla birlikte, 20.1.83-73 versiyon numarasıyla Galaxy S8 modelinde ön yüklü olarak gelecek. 

Samsung Müzik Çalar (Samsung Music) apk indir

Apk indirme linki: http://dl.sammobile.com/apk/samsungmusic/com.sec.android.app.music_16.1.93-9.apk

Samsung Ses Kaydedici (Samsung Voice Recorder) apk indir

Apk indirme linki: http://dl.sammobile.com/apk/samsungvoicerecorder/com.sec.android.app.voicenote_20.1.83-73.apk

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Melih - 11 ay önce
İnternet uygulaması da yükleniyor