Samsung Notes uygulaması indir yükle Android APK

banner186

Samsung Notes uygulaması indir yükle Android APK dosyasını telefonunuza yükleyebilirsiniz. Samsung not uygulaması ücretsiz henüz Google Play Store' de yerini almadı.

Samsung Notes uygulaması indir yükle Android APK
Müşteri Hizmetleri 27 Ağustos 2016 Cumartesi 20:32

banner192

Samsung, Galaxy Note 7 S-Pen ile beraber çıkardığı Samsung Notes uygulaması kendi alanında gayet başarılı bir not alma uygulaması. Samsung, çeşitli not uygulamalarını bir araya getirerek, çok yönlü bir not oluşturma uygulaması çıkarmış. 


Samsung Notes uygulaması indir yükle Android APK dosyası


Uygulama ile not oluşturma işlemi daha basit bir hale gelmiş. Hızlı arayüzü, yeni kalem seçeneği, el yazı tanıma gelişmiş seçenekleri, el yazısı tanıma, fırça başlıklarında çok çeşitlilik, karalama / yeni kalem seçeneği ve daha fazlası uygulamada. Şuan için genel bir dağıtım bulunmuyor. Ama mağaza dışında bu apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-notes/samsung-notes-1-1-00-27-release/samsung-notes-1-1-00-27-android-apk-download adresten güvenli şekilde Samsung telefonunuza yükleyip deneyebilirsiniz.

 

Samsung Notes uygulaması indir yükle Android APK
 

Samsung Notes APK dosyası indir yükle


Samsung Notes uygulaması, kısa süre içerisinde resmi dağıtımına başlanacaktır. Resmi dağıtımı beklemeden yukarıdai APK dosyasını indirip deneyebilirsiniz. Uygulamayı yükleyip deneyen bazı Samsung kullanıcıları, Note serisi dışındaki telefonlarda da uygulamanın çalıştığını yorumlarda belirttiler. Uygulamayı deneyen kullanıcılar, deneyimlerini bu haber altında yer alan yorumlar kısmına yazabilirler.


Samsung Notes uygulaması indir
Samsung Notes Android APK
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×