Android Uygulamaları Artık Bilgisayarlarda Çalışabiliyor! [Hemen Dene]

Android Uygulamaları Artık Bilgisayarlarda Çalışabiliyor! [Hemen Dene]
müşteri hizmetleri

Google'ın 2014'ün Eylül ayında "App Runtime for Chrome" (ARC) yani Chrome için uygulama çalıştırma aracını geliştiricilerin kendi Android uygulamalarını Chrome OS'lu cihazlarında deneyebilmeleri için sunmuştu. Bugün Google, Android uygulamalarını herhangi bir Windows, Linux veya Mac OS X yüklü masaüstü bilgisayarda kullanmaya olanak sağlayan ARC Welder isimli programını duyurdu. ARC Welder programı aslında geliştiriciler için geliştirilmesine rağmen, isteyen herkesin Android uygulamalarını bilgisayarında kullanmasına imkan tanıyor. Bunun için yapmanız gereken Chrome için ARC Welder uygulamasını buraya tıklayarak indirmek. arc-welder-andronova Chrome eklentilerinden ARC Welder uygulamasını yükledikten sonra açıyoruz ve Add your APK butonuna basıp, sonraki ekrandan uygulama ekranının yatay mı dikey mi, tablet mi telefon mu olacağına dair bilgileri seçip Launch App butonuna basarak uygulamayı çalıştırıyoruz. Bir çok kişi için kullanışlı bir hizmet olmuş. Tebrikler Google.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 6 yıl Önce

Ali bey, Temple Run 2 yi yukledim, oyun acildi. Ama ne tuslar ne de mouse calismadi. Oyunu baslatamadim yani. Neden olabilir ki?

onur
onur - 6 yıl Önce

yazılım uygulamalara internet bağlantı izni vermiyor anlaşılan. bluestacks gibi uygulamalar daha çok emülatör gibi çalışıyor. bu ise sadece ilgili uygulamanın açılmasını sağlıyor.

Erkan TEMUR
Erkan TEMUR - 6 yıl Önce

Çalışmıyor nedense.

Ahmet Tanriverdi
Ahmet Tanriverdi - 6 yıl Önce

2 program yukledim (clash of clans ve chrome tarayici) ikisi de çalismadi.

Recep
Recep - 6 yıl Önce

Macbooklarda çalışıyormu veya çalışan başka program varmı

Emek
Emek - 6 yıl Önce

kurdum ama yuklemeye calistigim apk'ler surekli cokup duruyor. ne yapmam lazim?

Basri Mutaf
Basri Mutaf - 6 yıl Önce

2 senedir bluestack sagolsun..

Erhan Göğüş
Erhan Göğüş - 6 yıl Önce

BlueStack programı ile çoktandır çalışıyordu zaten