Android Uygulamaları Artık Bilgisayarlarda Çalışabiliyor! [Hemen Dene]

Google‘ın 2014’ün Eylül ayında “App Runtime for Chrome” (ARC) yani Chrome için uygulama çalıştırma aracını geliştiricilerin kendi Android uygulamalarını Chrome OS’lu cihazlarında deneyebilmeleri için sunmuştu. Bugün Google, Android uygulamalarını herhangi bir Windows, Linux veya Mac OS X yüklü masaüstü bilgisayarda kullanmaya olanak sağlayan ARC Welder isimli programını duyurdu.

ARC Welder programı aslında geliştiriciler için geliştirilmesine rağmen, isteyen herkesin Android uygulamalarını bilgisayarında kullanmasına imkan tanıyor. Bunun için yapmanız gereken Chrome için ARC Welder uygulamasını tıklayarak indirmek.

arc-welder-andronova

Chrome eklentilerinden ARC Welder uygulamasını yükledikten sonra açıyoruz ve Add your APK butonuna basıp, sonraki ekrandan uygulama ekranının yatay mı dikey mi, tablet mi telefon mu olacağına dair bilgileri seçip Launch App butonuna basarak uygulamayı çalıştırıyoruz.

Bir çok kişi için kullanışlı bir hizmet olmuş. Tebrikler Google.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir