Popüler Android Emülatörü BlueStacks 2 Yayınlandı!

blank

Emülatörler arasındaki en popüler Android emülatörü BlueStacks 2, multi tasking desteğiyle resmi olarak yayınlandı.

teknik destek

Sayısı milyonları aşan oyun ve uygulamalarıyla milyarlarca kullanıcıya hitap eden Android işletim sistemi, bazen o kadar popüler oyunlara sahip oluyor ki, kullanıcılar sadece telefondan değil, Windows‘tan da bunlara erişim ihtiyacı hissediyorlar.

Bu talebe çözüm olarak sunulan en popüler Android emülatörü olan BlueStacks 2, artık sadece kullanışlı olmanın yanı sıra, aynı anda birden çok oyun veya uygulamanın açılmasına da olanak verirken, Android emülatörleri için Windows‘a “multitasking” özelliğini getirmiş oldu.

Arayüz olarak oldukça sadeleştirilmiş ve kullanışlı hale getirilmiş yeni sürümde, milyonlarca Android uygulama ve oyununu Windows’ta çalıştırma imkanına sahip olacaksınız.

bluestacks 2 goruntu1

Oyun ve uygulamaları Google Play Store‘dan indirebilmenin yanı sıra, apk dosyasını emülatörün üzerine sürükleme yöntemiyle de kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca BlueStacks kendi üzerinde de bir çok uygulamayı kolay erişim için hazır olarak sunmakta.

Bir Android telefon ile yapabildiğiniz her eyi Windows üzerinde uygulayabilmenize olanak sağlayan bu harika Android emülatörünü denemenizi tavsiye ederiz.

BlueStacks 2 İndir

Popüler Android Emülatör uygulaması BlueStacks‘ın son versiyonunu Windows için indirmek istiyorsanız tıklayabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!