Android ve iPhone İçin ABBYY Business Card Reader Hediye

Android ve iPhone İçin Toplam 10 Adet ABBYY Business Card Reader Hediyeli Yarışmamız Başladı! Detaylarıyla Haberimizi İnceleyiniz.

Andronova

Değerli Andronova severler. Geçtiğimiz haftalarda sizler için gerçekleştirdiğimiz toplam 800TL değerindeki Sygic World: GPS Navigasyon uygulaması hediyeli yarışmamızı yapmış ve kazanan talihlileri yayınlamıştık. Şimdi bir başka ödüllü yarışmayla karşınızdayız. Bu yarışmamızı kazanan okurlarımız, 5 android ve 5 iphone olmak üzere 22TL değerinde 10 adet ABBYY Business Card Reader (kartvizit okuyucu) uygulamasını kazanacaklar.

Yarışma 17.06.2014 saat 20:30 itibariyle başlamıştır. Android ve iPhone ABBYY Business Card Reader Yarışmaya katılım şartları:

1. Andronova’nın, facebook, twitter ve google plus sayfalarını beğenmek. (daha önceden beğenmiş olanlar beğendikleri hesap isimlerini belirtmelidir)

2. Bu haberi, facebook’ta paylaşmak ve twitter’da retweet etmek.

3. Bu haberde, “Kuralları gerçekleştirdim, Adım: Adınız Soyadınız” şeklinde yorum yazmak.

Uyarı: Yukarıdaki şartlardan herhangi birini yerine getirmeyen kullanıcılar, yarışmaya katılmış sayılmayacaktır.

Yarışma Sonucu: 30 Haziran 2014 Saat 21:00’dan itibaren katılım durdurulacaktır. Şartları yerine getiren kullanıcılar liste haline getirilip, aralarından bir kişi rastgele olarak seçilecektir ve sitemizde yayınlanacaktır.

Yarışma bitiş süresi 1 Temmuz 2014 tarihine kadardır. Yarışmada, katılım sınırlaması bulunmamaktadır. Andronova, yarışma bitiş tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.