Android verileri tamamen kalıcı silme

Andronova

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra bir daha verilere ulaşılabilir mi? Format attığımda ya da hard reset attığımda silinen veriler geri gelir mi kurtarılabilir mi? Telefonu kalıcı silmek için iShredder 5 Standard.

Cep telefona format attıktan sonra telefonu birine verdiğimde telefondaki verilere ulaşılabilir mi? Evet ulaşılabilir. Veri kurtarma da mantık şu şekilde: Telefonda, tablette veya bilgisayarda silinen verilerin üzerine bir veri gelmediği sürece o veriler kurtarılma olasılığı var. Yani veri üzerine veri geldiğinde silinir.

Düşünün cep telefonunuzu sattınız. Cihaz içerisinde ailevi özel içerikler veya kişisel verileriniz bulunuyor. Peki cihazı alan kişinin bu verileri geri almayacağından ne kadar emin olursunuz!

Telefonu kalıcı silmek için telefona format atmak, hard reset atmak veya fabrika ayarlarına çevirmek çözüm değil. Veri kurtarma da donanım arızalarında da bi ihtimal veri geri getirilebiliyor. Bu yazımızda önerdiğimiz bir uygulama ile verileri tamamen silebilirsiniz.

Telefonu tamamen silme

Mantık belli yani telefonun içeriğini temizlediniz. İster uygulama ile ister manuel veri üzerine veri getirerek eski verileri silersiniz. Yani cihaza format attınız. Sonra telefona önemsiz veriler yükleyiniz. Oyun, müzik veya uygulamalar ile…

Android verileri tamamen kalıcı silme

Telefonu tamamen silme uygulaması

Telefonu tamamen silme uygulaması

iShredder 5 Standard uygulaması ile cihazınızı tamamen silebilirsiniz. Fotoğrafları, videoları, SMS, Whatsapp mesajları, notlar, e-posta ve tüm dosyaları.

iShredder 5 Standard nasıl kullanılır? Güvenli şekilde silinecekleri seçiyorsunuz. Güvenli sil yöntemini seçiyorsunuz. Sonra tamamen silmeyi başlatıyorsunuz.

iShredder, güvenli silme algoritmalarına sahip. Silinmiş verileri geri getiremez hale getirir. USB diskleri, flash bellekleri / flash diskleri, SD kartları, bilgisayar hard diskleri ve Android cep telefonlarda kullanılabilir.

Telefonu kalıcı silme uygulamasını indirme adresi play.google.com/store/apps/details?id=com.projectstar.ishredder.android.standard yani Google Play’ dan indirebilirsiniz.

Bu haberimizde sizlere telefonu kalıcı silme programı var mı, telefonu kalıcı silme uygulaması var mı ve telefonu tamamen temizlemek için hangi programı kullanmalıyım detaylı olarak anlattık. Aşağıda öneri olarak diğer veri kurtarma haberlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir