Android Wear 5.0 OTA Güncellemesi Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android Wear 5.0 OTA Güncellemesi Yayınlandı!

Andronova

Android, Android Wear ve Google Glass’ın geliştiricilerinden olan Wayne Piekarski’den alınan habere göre, Android Wear 5.0 için OTA güncellemesi tamamlandı ve kullanıcıların indirip akıllı saatlerine yüklemeleri mümkün.

Android Wear 5.0 OTA Güncellemesi Yayınlandı!

Bunun yanında Piekarski ayrıca, akıllı saat ekranı geliştiricilerinin arayüzlerini resmi Wath Face API ile bütünleştirmelerini hatırlatıyor. Google, saat arayüzlerinden resmi API’ye güncellemeyenlerin 31 Ocak 2015’ten itibaren desteklenmeyeceğini bildirmişti. Bu güncellemeyle akıllı saatlerin performansının artıp atmadığı henüz net bir şekilde bilinmezken, umarız Google öncelikli olarak bu soruna ağırlık veriyordur.

Dün kullanıcılar için yayınlanan Android Wear 5.0 OTA güncellemesini alabilmek için, akıllı saatinizin telefonunuzla ağlantıda olması gerekiyor.

android-wear-ota

Kaynak: Wayne Piekarski (Google+)

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.