Android Wear İçin Bir Çok Yeniliğin Olduğu Yeni Genel Güncelleme Duyuruldu!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefonlar için geliştirilen Android işletim sisteminden sonra, Google‘ın akıllı saatler için geliştirdiği işletim sistemi Android Wear için aralarında Wi-Fi desteğinin de bulunduğu bir çok yeniliğin yer aldığı yeni genel güncelleme duyuruldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google’ın Nisan ayının başlarında duyurduğu, Andorid Wear’a iOS desteğinin geleceğine yönelik haberlerin büyük yankı oluşturmasının ardından, bu yeni genel güncellemeyle, Andorid Wear işletim sistemli akıllı saat kullanıcıları oldukça sevinecekler.

andorid-wear-resim
Android Wear Yeni Genel Güncelleme Duyuruldu!

Gelecek güncellemeyle birlikte, Android Wear‘a Wi-Fi bağlantı desteğinin yanı sıra, yepyeni bir launcher da geliyor. Kullanımı ve performansı arttırıcı bir çok değişikliğin yer aldığı yeni Android Wear güncellemesinin birkaç hafta içerisinde yayınlanması planlanıyor.

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir