Android 4.0.4 Resmen Dağıtılmaya Başladı!

Google, yeni Android 4.0.4 versiyonunu bazı cihazlar için dağıtmaya başladığını resmen duyurdu! Stabilite konusunda geliştirmeler, kamera performansında artış, daha hızlı otomatik döndürme, gelişmiş telefon numarası algılama ve daha birçok yeniliği beraberinde getirecek. Android 4.0.4 Resmen Dağıtılmaya Başladı!

Andronova

Motorola XOOM Wi-Fi modeli için dün başlayan dağıtıma Nexus S ve Galaxy Nexus da dahil edildi. Google’ın saf tecrübesini taşıyan Nexus serisi cihazlar alarak aylardır Ice Cream Sandwich sürümünün gelmesini bekleyen ve sorunlarının bir an önce giderilmesini uman kullanıcılar için nihayet oldukça hızlı bir Android 4.0 alt sürümü arama motoru devinin sunucularında yayınlandı.

Açık kaynak kodlu Android platformunun yeni versiyonu 4.0’a geçiş büyük cihaz üreticileri tarafından önümüzdeki aylarda tamamlanacak. Bundan sonra ICS güncellemesi alan modeller için alt sürümler daha hızlı bir şekilde gelecektir. 4.0.4 sürümünün pil ömrü sorununa çözüm olacağını ekleyelim.

Android 4.0.4 Resmen Dağıtılmaya Başladı!

Samsung Nexus S ve Galaxy Nexus için Android 4.0.4 güncellemesiyle alakalı tüm detayları sizlerle çok yakında paylaşacağız ve yeni sürümü cihazlarınıza yükleyebilmeniz için forumumuzda anlatımlar yayınlayacağız.

Nisan ayı içerisinde gelmesi beklenen Android 4.0.5 sürümünün ilk olarak 4.0.4 güncellemesini kapsamayan Verizon Galaxy Nexus için sunulacağı tahmin ediliyor. Yani ilerleyen haftalarda ICS cephesinde raylar yerine oturmuş olacak, cihazlar yeni yazılımın getirdiği iyileştirmeleri günlük kullanımlarında tecrübe edebilecek.

Andronova