Android 5.1 Mart ayında geliyor!

Google Android işletim sisteminin son şekerlemesi Lollipop'un yeni sürümlerine yönelik haberleri almaya devam ediyoruz. Android 5.1 güncellemesinden haber var.

Android 5.1 Mart ayında geliyor!
müşteri hizmetleri

Daha önce Android One için hazırlanan sayfada görüntülenen Android 5.1'in doğrulanmıştı. Son olarak dün yayınladığımız haberimizde performans test sonuçlarında Andorid 5.2 ile çalışan LG Nexus 5'in görüntülenmesinin ardından, son Android versiyonu olan Android 5.0.2'den sonraki versiyonun ne zaman geleceğine yönelik herhangi bir bilgi bulunmuyordu.

Şimdi HTC'den Mo Versi'nin söylediğine göre, Android 5.1 Lollipop Mart ayında geliyor. Mo Versi twitter'dan yaptığı açıklamada, Android 5.1'in Mart ayında bir GPE (Google Play Edition) HTC ürününde yayınlanacağı bilgisini yazdı.

Android 5.1 Mart ayında geliyor!

Android 5.1'in henüz ne gibi yeniliklerle geleceği bilinmezken, zaten yeterince stabil olan Lollipop'un daha da iyileştirilmesi için bazı değişikliklerin yapılacağı tahmin ediliyor. Siz Android 5.0 Lollipop sürümünü kullanmaya başladınız mı?

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 21:35
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
oswald
oswald - 6 yıl Önce

Öncelikle merhaba ilk defa yazıyorum , tarafsız olarak söylemek istiyorum ki ben iphone 6 kullanıcısıydım ve ios tan soğudum neyse , ben su anda note 4 kullanıyorum gayet memnunum iyiki geçmişim - fakat lollipop nasıl olucak neler getirir stabilite de note 4 é Problem varmı bunları bilmiyorum bilen bilirlerı varsa beni aydinlatirmisiniz

Sefa Karpuz
Sefa Karpuz - 6 yıl Önce

martta gelecek martta gpe cihazlar için gelecek

asd
asd - 6 yıl Önce

Hangi stabiliteden bahsediyorsunuz sarjin icine ediyor s5 kullaniyorum ram killanimi 1.32 den asagi inmiyor boyle stabilite mi olur 4.4.2 daha iyiydi 5.1 i bekliyorum ya da 5.0.2 yi garanti gitmemesi icin odinle geri de dondurmicem bir sure mahkumuz sarj ve ram sorununa

batuhan
batuhan - 6 yıl Önce

Biz hala note 3' e 5.0 bekleyelim anlaşıldı gelmeyecek. Bundan sonra samsunga elimi sürmem varsa yoksa apple.

Ahmet Tanrıverdi
Ahmet Tanrıverdi - 6 yıl Önce

Lollipop stabil mi??? Şaka yapıyorsunuz sanırım. 2 ay önce KitKat'a geri döndüm. Wifi sorunları, 100 saatten sonra takılmalar, yavaşlamalar, fazla pil tüketimi... Bunların hepsi var Lollipop'ta. KitKat'ı yaklaşık 1000 (bin) saat kapatmadan kullandım ama bu sorunların hiç biri yok.

Halil Ibrahim Arifoğlu
Halil Ibrahim Arifoğlu - 6 yıl Önce

Lg g3 aldi biz g2ye haala bekliyoruz...

erkan
erkan - 6 yıl Önce

lollipop yeterince stabil mi? hahaha bu iyiydi :) Stabil olan sürüm hata düzeltme güncellemesi almaz.5.0 çıktığındaki sorunları unutmadık.Örnek ios.Apple ios 8'i sorunsuz hale getirmek için eylülden bu yana neredeyse her ay güncelleme çıkartıyor.ios 9 sürümünde bile yenilik beklemeyin stabiliteye odaklanacağız dediler.Öyle lafla yürümüyor bu işler.Görün bakın android 5 sürümü 6 çıkmadan daha kaç tane güncelleme alacak bende buradayım sizde.5.0 dan itibaren sayın 6 sürümü çıkana kadar kaç tane güncelleme alacak ve her gelen güncelleme neler getirecek.

Nexus
Nexus - 6 yıl Önce

Lollipop surumu sarji silip spuruyor. Guncelleme sartti zaten

misafir
misafir - 6 yıl Önce

lumia 1320 için windows 10 mevcutmu

Mehmet Acar
Mehmet Acar - 6 yıl Önce

S4 minide 4.4 çıktımı

Coşkun Aktaş
Coşkun Aktaş - 6 yıl Önce

bİZ sAMSUNGCULAR DAHA 5 BEKLEYELİM

Metehan Dumanol
Metehan Dumanol - 6 yıl Önce

Z2 5.0 hakkında net bir bilgi yokmu?

şahin
şahin - 6 yıl Önce

5.0 alamadan 5.1 neyse ki 5.0 çıkınca 5.3 çıkar 5.1i rahat kullanırız !!! anlayana helal olsun xD

murat
murat - 6 yıl Önce

gt-i9505 lollipop ne zaman gelecek


Teknoloji haberleri