Android için Flipboard Artık Play Store’da!

iOS’un vageçilmez uygulaması Flipboard aynı sayfa içinde Facebook, Twitter, Engadget, USA Today, Washington Post, Wired gibi sayısız site, dergi, blogu gösteriyor. İşin güzelliği ise uygulamanın bütün  bu sayfaları sıradan bir web sayfası gibi değil de güzel bir dergi sayfası gibi getirmesi. Adeta bağımlılık yapıyor!

Andronova

Hatırlanacağı üzere uygulama Android için ilk defa Galaxy S3’ün tanıtımında ortaya çıkmıştı ve geçen ayın sonunda beta sürümü yayınlanmıştı! Bugün ise resmi olarak, tam sürümü Play Store’da, Amazon AppStore’da, Samsung Apps’te ve Nook Store’da ücretsiz olarak yayınlandı!

Bu kadar çok uygulama marketinde yayınlanan Flipboard üstüne üstlük neredeyse bütün Android telefonları için erişilebilir durumda! Ancak firma, daha tabletler için bir sürüm planlanmadığını ve bunun için acele etmeyeceklerini açıkladı.

Dil desteğinden bahsetmek gerekirse uygulama İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Japonca, Korece ve Felemenkçe (Hollandaca) dil desteğine sahip.

Daha yeni Google+ entegrasyonu çıkan uygulamada buna ek olarak YouTube entegrasyonu sayesinde en sevdiğiniz videoları uygulamada görüntüleyebileceksiniz! Uygulamayı Galaxy Tab’de test etme imkanı bulduk ve gayet stabil çalışıyor. Uygulamayı play.google.com/store/apps/details?id=flipboard.app”>buradan indirebilirsiniz!

Kaynak: Play Store

Andronova