Android için Temple Run 27 Mart’ta Ücretsiz Geliyor!

Android için Temple Run 27 Mart’ta Ücretsiz Geliyor! Temple Run Android cep telefonda ve tablette ücretsiz.

Ağustos 2011’de Apple’in iOS platformu için yayınlanan Temple Run Android cihazlarına geliyor! Imangi Studios, yaptığı resmi açıklamayla bağımlılık yapan popüler oyunlarının 27 Mart’ta ücretsiz olarak dağıtılacağını müjdeledi.

App Store’da Ocak 2012’nin en çok hasılat elde eden ve en iyi ücretsiz uygulama seçilen Temple Run, uzun süredir Android için bekleniyordu. Sonsuz oyun yapısıyla iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından yaklaşık 6 ayda 40 Milyon kez indirilen içeriği kurabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Fakat oyun içi para paketleri satın alınabiliyor.

7 farklı karakterden birini seçerek tapınağı koruyan kötü maymunlardan kaçmanız gerekiyor. Seviye atladıkça karşınıza çıkan engelleri aşabilmek için çeşitli güçler kullanabileceksiniz.

Android için Temple Run’ın çıkış tarihini hevesli ve destekleyici tutkunlarıyla paylaşmaktan büyük heyecan duyduklarını belirten Imangi Studios’un kurucularından Keith Shepherd, daha fazla mobil cihaza ulaşıp, aynı bağımlılığı ve tempolu oynanışı yeni oyunculara da sunmayı umut ettiklerini ifade etti.

Artık son zamanlarda sayıları gitgide artan Android Market‘teki (Google Play) sahte Temple Run oyunlarına itibar edilmemiş olacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Temple Run’ın geniş oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri