Ustwo, Android için Whale Trail Oyununu Android Market’te Yayınladı!

Android için Whale Trail Oyunu Mağazada: Google TV için çok oyunculu ilk oyunu geliştiren Ustwo, iOS platformunun popüler içeriklerinden biri olan Whale Trail oyununu bugünAndroid için yayınladı! 140.000 indirme ve 4.5/5 puan ortalamasıyla iOS App Store‘da önemli başarı elde eden oyunun indirme oranları günlük 500′e kadar düşünce geliştirici gözünü Android’e dikti. Oyunu Android 2.3 Gingerbread ve üstü versiyonlu cihazlara indirebilirsiniz.

Whale Trail oyununu oynamak oldukça basit; tek parmağınızla cihazınızın ekranında oyundaki karakteriniz olan balinayı yönetiyorsunuz. Klasik ya da Mücadele modlarından birini seçerek oyun oluşturabilir, Scoreloop oyun platformundaki rakiplerinizle çevrimiçi olarak oyun oynayabilirsiniz.

Willow (söğüt) adlı balina ile oyunun gerçekten denemeye değer olduğunu söyleyebiliriz. 2012′de gelirlerini çift platform desteğiyle arttırmayı amaçlayan ustwo, yalnızca kısıtlı bir süre için 0.99 Dolar‘dan Android Market‘te satışa sunuldu. İlerleyen haftalarda fiyatının yükselmesi bekleniyor.

Eğer Whale Trail’in Android platformundaki satışları tahminlerin altında kalırsa, geliştiricinin oyunu reklamlı versiyonuyla tekrar yayınlayabilir ve gelecekte Android için ücretsiz yapımlar ortaya koymayı düşünebilirmiş. Oyunun biz Android kullanıcıları tarafından nasıl karşılanacağını bekleyip göreceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

Whale Trail oyunun tanıtım videosuna ve görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Android Market Web Mağazası’ndaki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.