Artık Counter Strike Android Telefonlarda Kapıştıracak

Bilgisayarlarda oyun tarihini değiştiren Half-Life serisinin takım olarak savaşabildiğimiz popüler oyun Counter Strike, Android telefonlara multiplayer desteğiyle geldi.

Andronova

Valve‘nin en popüler oyunlarından, milyonların takım halinde birbirleriyle savaşmasına imkan tanıyan ve Android için APK dosyası yayınlanan Counter Strike, şimdi de mobil dünyasını fethetmeye hazırlanıyor.

SDLash3D ekibi tarafından oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan CS 1.5, şimdilik sadece Wi-fi ağınızdaki kişilerle olmak üzere multiplayer modunda oynama imkanı da sunuyor.

counter-strike-android-2

Counter Strike APK dosyası ile veri dosyalarını telefona yükleyerek kolayca oyunu telefonunuza veya tabletinize kurabilirsiniz.

Counter Strike Android Yükleme Talimatı (Xash3D Android v0.16.1)

1. Öncelikle xashdroid-release.apk dosyasını indirerek telefonunuza kurun.

2. İkinci aşama olarak ise buradan CS veri dosyalarını indirerek, zip dosyasının içerisindeki /xash klasörünü telefonun ana dizinine kopyalayın. Yani, ana dizinde /xash/cstrike klasöründe olacak dosyalar.

Bu kadar. Artık Android telefonunuzda CS oynayabilirsiniz. Eğer oyunu açmada, multiplayer için servera bağlanmada problem yaşarsanız, aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz. Videonun açıklamalarında bir çok bilgi de yer almaktadır.

Andronova