Muhteşem Grafik ve Ses Efektlerine Sahip Wild Blood, Android Kullanıcılarına Sunuldu

Gameloft bünyesinde oluşturulan ve birçok kesim tarafından merakla beklenen Wild Blood, Google Play Store’da yayınlandı. Konsol kalitesinde görüntü sunan oyun muhteşem grafiklere ve aynı zamanda etkileyici ses efektlerine sahip. Popüler mobil oyun yapımcılarından GameLoft’un Unreal Engine 3 motorunu kullandığı ilk mobil oyunu Wild Blood serbest gezebildiğimiz ve okçu, savaşçı, silah, zırh vb. karakter ve nesnelerin fazlasıyla yer aldığı bir oyun. Daha önce bazı popüler oyunlarda da karşımıza çıkan Unreal Engine 3 motoru gerek 3D efektleri ve gerek ses kalitesiyle oyunda kendisini fazlasıyla hissettirmekte.

müşteri hizmetleri

Britanya mitolojisinde çok önemli bir figür olan Kral Arthur için sayısız dizi, sinema ve tiyatro oyunu oluşturuldu. Kral Arthur efsanesini konu alan ortaçağ yazarları onun doğumunu, Yuvarlak Masa Şövalyeleri adı altında sağlam bir dostluk kurmasını, onun ve şövalyelerinin yiğitliklerini, Şövalye Lancelot ile Kraliçe Guinevere’nin gizli aşklarını bu yasak aşkın dostlukları ve krallığı nasıl yıktığını ve sonunda Kral Arthur’un ölümünü anlatırlar.

İşte bu anlamda Gameloft’un bizlere sunduğu bu oyunda yaşanan bu tarihi olaylar karşımıza çıkıyor. Oyunda karşımıza çıkan baş kahramanlar şöyle: Kral Arthur, şövalye Lancelot, Arthur’un karısı Kraliçe Guinevere ve kız kardeşi Morgana’dır.

Kral Artur aşık olduğu karısı Guinevere ve şövalye Lancelot arasındaki ilişkiyi öğrenmesiyle çılgına döner ve deyim yerindeyse küplere biner. Şövalyesini yok etmek için elinden geleni ardına koymaz. Arthur cehennem kapılarını açarak canavarlarını dışarı salar. Durumdan oldukça korkan ve tehdit altında olan halkı kurtarma görevi Şövalye Lancelot’a düşer. Halk üzerinde bu tehdidi yok etmenin yanında Arthur’un kız kardeşi tarafından tutsak edilen Kraliçe Guinevere’yi kurtarmak için Lancelot’a her yolu deniyor.

Yuvarlak Masa şövalyelerinden Lancelot’un liderliğinde Avalon’da ilerleyeceğiniz, nefes kesen 10 farklı seviye sizleri bekliyor.