Need for Speed Hot Pursuit, Samsung Galaxy S II için Artık Tamamen Ücretsiz, Hemen Yükleyin!

Samsung, 2011 yılı amiral gemisi Galaxy S II için ücretsiz Asphalt 6: Adrenaline HD‘nin ardından şimdi de Electronic Arts‘ın yeni oyunu Need for Speed Hot Pursuit‘i uygulama mağazasında yayınladı! Maalesef bu sefer oyunu Avrupa bölgesindeki kullanıcılar edinebiliyor. Tabi özgürlük platformu Android’de bu tür engelleri aşmak pek de zor değil.

Samsung Uygulama Mağazası‘ndan yükleyebileceğiniz Need for Speed Hot Pursuit, halihazırda satışa sunulduğu uygulama marketlerinde 6.99$ yani 13 TL ücretle alıcı buluyor. Oyun hakkındaki detaylı bilgi, görsel ve tanıtım videosuna buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Oyunu Galaxy S II’nizdeki Samsung Uygulamalar marketinden aratıp bulabilirsiniz. Fakat Türkiye bölgesi için şuanda gözükmüyor. İlerleyen günlerde diğer ülkelerde de aktif olacak mı bilmiyoruz ama eğer cihazınız Root erişimine sahipse 13 TL değerindeki bu yepyeni yarış oyununu hemen yükleyebilirsiniz.

Hemen Android Market‘ten Market Access uygulamasını yükleyin. Eğer markette bulamadıysanız buradan yükleme dosyasını indirip telefonunuza kopyalayın ve herhangi bir dosya yöneticisiyle yükleyin. Market Access uygulamasını edindikten sonra SIM bölgenizi O2 – Almanya operatörü olarak değiştirin. Bu işlem başarıyla gerçekleştirip cihazınızı yeniden başlatın. Samsung Uygulamalar marketini açtığınızda En Yeniler sekmesi altından ya da aratarak Need for Speed Hot Pursuit oyununu indirin.

Oyun için gerekli dosyaların boyutu yaklaşık 400 MB. Hot Pursuit’i açmanızla birlikte indirme işlemi başlayacaktır. Bu yüzden indirmeden 3G internet paketinizi kullanılabilir hale getirin ya da herhangi bir kablosuz ağa bağlanın.

Eğer cihazınız rootlu değilse kendi yüklemiş olduğum Need for Speed Hot Pursuit kurulum dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Need for Speed Hot Pursuit’in oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.