Samsung’dan Galaxy S II Kullanıcılarına Yılbaşı Hediyesi: Modern Combat 2 Black Pegasus Tamamen Ücretsiz!

Samsung’dan Galaxy S II Modern Combat 2 Black Pegasus Ücretsiz

Resmi uygulama mağazası aracılığıyla Android akıllı telefonlarına ücretsiz içerik sağlayan Samsung, Galaxy S II kullanıcıları için yılbaşı hediyesi olarak Gameloft‘un Modern Combat 2: Black Pegasus oyununu tamamen ücretsiz olarak Samsung Apps‘te yayınladı! Önceki günlerde Galaxy Note, Galaxy Ace ve Galaxy Gio cihazları için yayınlanan 16 içeriğin ardından Samsung’un ücretli oyunları ücretsiz yayınlama kampanyaları son sürat devam ediyor.

Gameloft’un en popüler aksiyon oyunları serisi olan Modern Combat, üçüncü yapım Fallen Nation ile mobil oyunculara konsol kalitesinde oyun keyfi yaşatmıştı. Black Pegasus da yeni nesil önemli oyunlardan bir tanesidir. Şu sıralar sürmekte olan yılbaşı kampanyalarından ötürü tüm oyunlar 0.99 Dolar‘dan alıcı bulmaktadır. Fakat Samsung, amiral gemisi Galaxy S II için optimize edilmiş bir Modern Combat 2 versiyonunu uygulama mağazasında yayınlayarak biz tüketicilere bu oyunu tamamen ücretsiz olarak sundu.

Oyunu telefonunuzdaki Samsung Apps uygulamasından aratarak edilebilirsiniz. Ya da hemen  indirebilirsiniz. Galaxy S II için özel olarak optimize edilmiş olan bu oyun, diğer cihazlarda düzgün çalışmayabilir. Oyunu yükledikten sonra 250MB boyutunda oyun dosyalarının internetten cihazınıza indirilmesi gerekiyor. Bu indirme işlemini Wi-Fi ya da bir mobil internet paketiyle gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Modern Combat 2: Black Pegasus hakkında detaylı bilgiye Android Market Web Mağazası sayfasından ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri