Türkçe Sanal Asistan CEYD-A’yı Test Ettik! [Video İnceleme]

Önceleri sadece fantastik filmlerde gördüğümüz ve imrenerek izlediğimiz sanal asistanlar, artık günümüzde ufak büyük her yaştan insanın kullandığı akıllı telefon ve hatta akıllı saatlerde yer alıyor.

Andronova

iPhone’un Siri‘si, Android’in Google Now‘ı ve Microsoft’un Cortana,‘sı bu pazarın tartışmasız en çok kullanılan sanal asistanları. Daha önce sizler için hazırladığımız “Google Now, Siri ve Cortana: Sanal Asistanların Savaşı” başlıklı yazımızda ise bu sanal asistanları detaylı olarak incelemiştik.

Şimdi ise, bu dev şirketlerin hazırladığı popüler sanal asistanlara karşı, Türkiyeli bir geliştirici tarafından hazırlanmış Türkçe sanal asistan CEYD-A kendini gösterdi.

Alanında oldukça başarılı olan ve yapay zekaya sahip sanal asistan CEYD-A diğer sanal asistanların yerini alabilecek. Aşağıda sizler için hazırladığımız sanal asistan CEYD-A‘nın video incelemesini izleyebilirsiniz.

iyhkzgPB70A” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Ayrıca uygulamayı doğrudan telefonunuza yüklemek için bağlantısına veya Google Play Store’dan indirmek için CEYD-A olarak aratmanız yeterli.

Andronova