Angry Birds Space 22 Mart’ta Çıkıyor! (Video)

Tartışmasız dünyanın en popüler mobil eğlence içeriği olan Angry Birds‘ün yeni bir oyunu daha çıkıyor! Şimdiye kadar temel Angry Birds oyunu çeşitli güncellemelerle zenginleştirildi ve Angry Birds Seansons, gerçek zamanlı olarak kullanıcılara özel gün ve mevsimleri yaşattı. Bunların yanı sıra Rio animasyon filmine özel olarak Angry Birds Rio oyunu yapılmıştı. Angry Birds Space 22 Mart’ta Çıkıyor! (Video)

Andronova

Bugün, serinin yapımcısı olan Rovio Games, uzayda geçecek olan yeni içeriklerinin ilk videosunu yayınladı. Oyun serisinin yeni bir ek oyunu olacağı düşünülen Angry Birds Space hakkında pek bilgimiz yok. Çıkış tarihi için 22 Mart’ı işaret eden Rovio’nun NASA ve National Geographic ile ortak çalıştığı bildirildi.

Angry Birds Space 22 Mart’ta Çıkıyor! (Video)

Bir kuş için küçük, kuş türü için büyük bir fırlatış

Yeni seviyeler, karakterler ve 3D efektler görmeyi ümit ediyoruz. Angry Birds’ün yeni oyununun uzayda geçmesinden dolayı farklı yer çekimi animasyonlarıyla karşılaşabiliriz. Her nasıl olursa olsun Rovio’nun biz mobil oyun severleri akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarımıza kilitleyecek bir yapımla karşımıza çıkacağından eminiz.

Daha fazlası için 22 Mart’ı beklememiz gerekecek. Şimdilik aşağıdaki videoyu izleyerek ve kaynak bağlantısını ziyaret ederek Angry Birds Space hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Andronova