Brothers in Arms 2 Global Front Tamamen Ücretsiz Olarak Geliyor!

Herkesin hakkında birçok şey bildiği en popüler oyun geliştiricisi olan Gameloft, bir oyununun daha ücretsiz versiyonunu resmi Twitter hesabından duyurdu! Brothers in Arms 2: Global Front yakında Global Front Free+ adıyla Android platformu için yayınlanacak. Gameloft’un kendi oyun mağazasında 4.99$ fiyat etiketiyle satılmakta olan orjinal oyunu yakında tamamen ücretsiz oynayabileceğiz!

Andronova

Oldukça etkileyici oyunlar duyuran Gameloft, son aylarda Android platformuna büyük önem vermeye başladı. Çeşitli kampanyalar düzenleyerek eski oyunlarını tamamen ücretsiz ya da düşük fiyatlardan bizlerin beğenisine sunan geliştiricinin oyunlarına kendi mağazasından ya da Android Market‘ten ulaşabiliyoruz.

Gameloft’un yeni duyurmuş olduğu aksiyon oyunu Modern Combat 3, bizi büyülemeyi başardı. Bu sonbaharda çıkacak olan yeni oyunun öncesinde Brothers in Arms 2: Global Front’u tamamen ücretsiz oynayabilmemizi sağlayacak olan Gameloft, ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Global Front Free+’da; 8 bölüm, 5 bölge, 5 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği, 3 farklı araç ve onlarca silah çeşidiyle Android akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarımızda gerçek FPS deneyimini yaşatacak!

Oyunun grafikleri ShadowGun kadar harika olmasa da oynanış olarak sizi tatmin edecektir. Android Market’te sunulması beklenen yeni oyun, önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Brothers in Arms 2: Global Fronts Free+’nın Gameloft’un Youtube kanalında yayınlanan resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Andronova