Samsung Galaxy S II için Electronic Arts’ın Dead Space Oyunu Artık Tamamen Ücretsiz, Hemen Yükleyin!

Electronic Arts’ın Dead Space Oyunu Ücretsiz: Electronic Arts‘ın etkileyici oyunu Dead Space de Samsung‘un amiral gemisi Galaxy S II için ücretsiz olarak yayınladığı içerikler kervanına katıldı! Yaklaşık 13 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, sadece Galaxy S II kullanıcılarına özel olarak Samsung Apps mağazasında yayınlandı. Bilim-kurgu korku türündeki bu şaheser oyunun mobil versiyonu da konsol ve bilgisayardakiyle aynı hikaye ve oynanışa sahip.

16 Aralık’ta resmen Android Market‘teki yerini alan Dead Space, mobil oyunlarda gelinen son noktayı gözler önüne seriyor. Daha önce de birçok mobil oyunu ücretsiz olarak dağıtmış olan Samsung, ilk defa bu kadar yeni ve kaliteli bir oyunla tüketicilerinin karşısına çıktı.

Yine Samsung Apps üzerinden dağıtılan oyuna erişebilmek için cihazınızın SIM bölgesinin Market Access ya da Market Enabler gibi uygulamalarla değiştirilmesi gerekebilir. Bu uygulamalar, ancak Root erişimi sağlanmış cihazlarda çalışmaktadır. Eğer Türkiye bölgeli Samsung Apps’ten oyunu aratırsanız erişemeyebilirsiniz ya da oyun tam sürüm olmayabilir.

Dead Space oyunun 16 yaş üstü kullanıcılar için uygun olduğunu unutmayınız. Oyunun tanıtım videosuna ve görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz dağıtılan uygulama ve oyunlar hakkındaki detaylara bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri