Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi geliyor

Samsung' dan Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi açıldı. Aynı zamanda Note 10 Plus ve 5G içinde yeni sürüm indirmeye başladı. Yakında One UI 2.0 dahil Türkiye' de olacak.

Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi geliyor
müşteri hizmetleri

Samsung, yeni Android güncellemesiyla One UI 2.0 sürüme geçişte başladı. Daha önce sık sık gündeme gelen yeni arayüzle beta süreci bazı ülkelerde kısa sürede başlayacak. İlk hedef ülke G.Kore olacak ve yavaş yavaş global dağıtımı yapılacak.

Android 10 kısa süre önce S10 için başlatılmıştı. Aynı zamanda yeni arayüzde yanında dağıtıldı. Şirketin yaptığı açıklamada normalde başladı ama 2 gün ertelenerek Ekim 24 işaret edildi. 

Beta kayııtlarının başlamasıyla Samsung Members üzerinden işleme açılacak. Tabi yine şirket net bir tarih açıklamasında bulunmadı. Yani her an her şeyin olabileceğini belirtelim. Geçmişte 2-3 kez güncelleme ertelediği biliniyor.

Çoğu ülke Note 10 Android 10 testini bekleyebilir. Türkiye kullanıcıları da sık sık Samsung' a sitem eden yorumlar bırakıyor. Bakalım bu dağıtımda ne gibi sorunlar çıkacak ve Android 10 güncellemesinden sonra şarj süresi az gidiyor ve yavaşlama gibi sorunlar çıkacak mı? 

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR