Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi geliyor

Samsung' un Galaxy Note 10 için Android 10 güncellemesini açtığını ve yanında ise Note 10 Plus 5G içinde yakında One UI 2.0 dahil Türkiye' de olacağını belirtelim.

Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi geliyor
müşteri hizmetleri

Samsung, yeni Android güncellemesiyla One UI 2.0 sürüme geçişte başladı. Daha önce sık sık gündeme gelen yeni arayüzle beta süreci bazı ülkelerde kısa sürede başlayacak. İlk hedef ülke G.Kore olacak ve yavaş yavaş global dağıtımı yapılacak.

Android 10 kısa süre önce S10 için başlatılmıştı. Aynı zamanda yeni arayüzde yanında dağıtıldı. Şirketin yaptığı açıklamada normalde başladı ama 2 gün ertelenerek Ekim 24 işaret edildi. 

Beta kayııtlarının başlamasıyla Samsung Members üzerinden işleme açılacak. Tabi yine şirket net bir tarih açıklamasında bulunmadı. Yani her an her şeyin olabileceğini belirtelim. Geçmişte 2-3 kez güncelleme ertelediği biliniyor.

Çoğu ülke Note 10 Android 10 testini bekleyebilir. Türkiye kullanıcıları da sık sık Samsung' a sitem eden yorumlar bırakıyor. Bakalım bu dağıtımda ne gibi sorunlar çıkacak ve Android 10 güncellemesinden sonra şarj süresi az gidiyor ve yavaşlama gibi sorunlar çıkacak mı? 

Güncelleme: Türkiye güncellemesi şu an için başladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 19:14
müşteri hizmetleri