Galaxy S5 mini Android 6.0 Marsmallow güncellemesi yayınlandı!

Samsung Galaxy S5 mini Android 6.0 Marsmallow güncellemesi yayınlandı! Android 6.0 resmi orjinal sürüm güncellemesi indirmeye açıldı. Android 6.0 nasıl yüklenir? Son sürüm!

Andronova

Samsung Galaxy S5 mini Android 6.0 güncellemesi dağıtıma açıldı. Yeni sürümü telefon ayarlarından veya Kies programı üzerinden yükleyebilirsiniz. Yükleme sırasında her hangi bir hata alırsanız, cihazın şarj durumunu ve arka planda çalışan uygulamaları kontrol edebilirsiniz.

Android 6.0 indir yükle dene!

Galaxy S5 mini için bu yıl ara ara bloglerde söylentiler dolaşmıştır. Yazılım desteği olmayabilir! Android 6.0 sürümü çıkacak! Ama net olmasa da kısa süre önce Android 6.0 sürüm güncellemesinin büyük ihtimalle yayınlanacağı duyurulmuştu. Ama çoğu kullanıcının kafasında acaba yazılım desteği sonlanmış olabilir mi sorusu geçmiştir. Ancak Wi-Fi Alliance sertifikasında görüntülenen Galaxy S5 mini, Android 6.0 sürümü ile görüntülenmişti.  

Evet Samsung, Galaxy S5 mini için Android 6.0 Marsmallow güncellemesini resmen başlattı. Yayınlanan yeni güncellemeyi cihazdan Ayarlar / Cihaz hakkında / Yazılım güncellemeleri seçenekleri üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 mini Android 6.0 güncellemesi!

Galaxy S5 mini Android 6.0 Marsmallow güncellemesi yayınlandı!

Galaxy S5 mini Android 6.0 Marsmallow güncellemesi yayınlandı!


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 00:58

Andronova