Gameloft 9mm HD, Android Market’te Resmen Yayınlandı, Hemen Yükleyin!

Gameloft‘un birkaç ay önce duyurduğu Rockstar Games‘in efsanevi oyun serisi olan Grand Theft Auto (GTA) türündeki 9mm aksiyon oyunu Android platformu için resmen yayınlandı! Android Market‘te yayınlanan ve Gameloft resmi oyun mağazası üzerinden de satışa sunulması beklenen oyun, etkileyici grafikleriyle Android akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanıcılarını bekliyor!

Andronova

9mm oyununda, sokakları temizlemek için kanunlar karşısında boyun eğmekten korkmayan özel bir polis takımının lideri olan John “Loose” Kannon‘u canlandırıyoruz. Fakat yerel bir uyuşturucu satıcısının kardeşini öldürüp, milyonlarca doları çalan Kannon ve takımı şehirdeki tüm çetelerin hedefi haline gelir. Şimdi, Kannon’un sadece bir seçeneği vardır: tüm takımı öldürülmeden önce çete liderini yasal ya da yasal olmayan yollardan alt etmek!

Ağır çekim özellikleriyle desteklenmiş olan oyun, 3 boyutlu parçalanma ve patlama efektleriyle gerçekçiliğin üst düzeye ulaştığı favori aksiyon yapımlarınızdan biri haline gelecek. Bu çeteler oyun oynamıyorlar, o zaman kendinizi tabancalar, makineli tüfekler, el bombaları ve daha birçok farklı mühimmatla kendinizi silahlandırın!

Çoklu oyuncu desteğiyle gelen 9mm’de, 12 oyuncuya kadar, 4 farklı haritada, Team Deadmatch ve Free for All oyun türlerinde çevrimiçi oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyunda, Freeway & Jake One, Beanie Sigel ve Apathy şarkıcılarının seçkin eserlerini de bulabileceksiniz.

Henüz az sayıda akıllı telefon ve tablet bilgisayarı destekleyen 9mm HD, çok yakında piyasadaki hemen her cihazın desteğini arkasına alacaktır. Oyunu Android Market’ten 12.95 TL karşılığında satın alabilirisiniz. Android Market Web Mağazası’ndaki sayfasına. Cihazınıza yükleyebileceğiniz Google Goggless ya da benzeri işlevdeki okuyucularla yandaki QR kodunu taratarak da 9mm HD’ye Android Market’ten ulaşabilirsiniz.

Oyunun detaylı resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

9mm HD’nin Gameloft resmi Youtube kanalından yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Andronova