GLBenchmark Test Sonuçlarına göre Samsung GT-7100, 1.6GHz Saat Hızına ve Galaxy S3 İşlemcisine Sahip Olabilir!

GLBenchmark veritabanı  girdilerinde Samsung’un GT-N7100 kodlu cihazı ile ilgili test sonuçları yayınlandı. Test sonuçları yayınlanan bu cihaz Galaxy Note 2 olabilir.

Galaxy S3’te olduğu gibi  Cortex A9 işlemci, Mali-400 grafik işlemcisi ve Exynos 4 Quad çipsetinin eşlik ettiği GT-N7100, 1.6GHz saat hızına sahip olduğu anlamına gelebilir.

Birçok kişinin beklediği gibi Cortex-A15 işlemcinin şu an için kullanılmadığı ve Samsung’un bu işlemciyi ileride çıkaracağı tablet ya da telefonlarında kullanacağı görünüyor.

GT-N7100’ün 1280 x 720 ekran çözünürlüğü ve Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip olacağı öngörülüyor.

30 Ağustos’ta başlayacak olan Berlin Fuarı’na artık haftalar kaldı. Kalan bu haftalar öncesinde yeni telefonla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmayı bekliyoruz.

Galaxy Note, bir çok kişinin  beklemediği bir başarı yakalamıştı. 5.3 inç ekrana sahip olan telefon/tablet melezi kullanıcılar arasında büyük beğeni toplamıştı. Yakalanan bu başarıdan sonra kullanıcılar Galaxy Note 2 için büyük bir beklenti içine girmiş durumda.